Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 90,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

humor jak humor ale picie bedzie za***iste

Opublikowano
humor jak humor ale picie bedzie za***iste

..w to nawet ja nie wątpię :decayed: są % jest humor co ;P

Opublikowano

U mnie nie musi byc % a humor jest :D

Opublikowano

Za tydzień o tej porze będą ostatnie przygotowania, pakowanie walizek :dancing::kox:

Opublikowano

Co prawda to prawda:>

Opublikowano

Tukan, u mnie również :P nie pijam alkoholu, dlatego obawiam się tego całego zlotu ;) dobrze, ze będzie wyżerka, % nie będą tak szybko wchłaniane :decayed:

Filipie, oj tak.. Ja już pewnie będę spakowana 2 dni wcześniej :naughty:

Opublikowano

MalutkaBrunetka ,w Bukowinie w ogóle to mało kto będzie pił alkohol, także niczym się nie przejmuj :naughty::decayed:

BTW: Jedzonko jest zawsze bardzo smaczne i niczego nie brakuje :thumbup1:

Opublikowano

Filipie, ale tutaj na forum już tylu Forumowiczów pisze jak to się nie mogę doczekać tego picia :kox:

Opublikowano

Trudno w tej kwestii podyskutować. Zobaczysz jak to wygląda na miejscu :wink::drunk:

Opublikowano

Ja cały czas na walizkach, więc z tym nie ma problemu :decayed:

Mam pytanie, na miejscu w razie W można dokupić alko? i do jakiej godziny :) Muszę być przygotowany na taką ewentualność bo raczej będę z Siemianem w pokoju, a on butelki tłucze :polew:

Opublikowano

Jakieś tam chyba browary przy recepcji mają, ale w skali tego zlotu to są na prawdę ilości śladowe i lepiej przywieźć ze sobą :grin:

Opublikowano
Tukan, u mnie również :P nie pijam alkoholu, dlatego obawiam się tego całego zlotu ;) dobrze, ze będzie wyżerka, % nie będą tak szybko wchłaniane :decayed:

Filipie, oj tak.. Ja już pewnie będę spakowana 2 dni wcześniej :naughty:

A po uj 2 dni wcześniej:kox:, chyba nie będziesz brała 10 par szpilek bo to nie wesele :kox:EDYTA: W sumie jak teraz zobaczyłem Twoje fotki na fejsie z garderobą to chyba już wiem czemu 2 dni wcześniej będziesz spakowana :jerk: :decayed:

Ja spakuje się ze 2h przed wyjściem i gotowe przecież nie jedziemy na 2 tygodnie :kox::grin::decayed:

---------- Post added at 22:17 ---------- Previous post was at 22:15 ----------

Mam pytanie, na miejscu w razie W można dokupić alko? i do jakiej godziny :)

W barze zawsze jest lane piwo i ten fajne kubki :kox::decayed:

A jak się zachce flaszki to kilka ścieżek do centrum BT :decayed:

Opublikowano

Moge kupić wam w hurtowni jakieś piwo jeśli ktoś by chciał lub wódke jeśli mają

Opublikowano
Moge kupić wam w hurtowni jakieś piwo jeśli ktoś by chciał lub wódke jeśli mają

No właśnie miałem się pytać czy ktoś będzie miał dobre ceny. U Adasia miałem zamawiać ale nie jedzie w tym roku:wallbash:

Opublikowano

Ja do Jarosłwca miałem plecaczek :grin:

Opublikowano
Moge kupić wam w hurtowni jakieś piwo jeśli ktoś by chciał lub wódke jeśli mają

No właśnie miałem się pytać czy ktoś będzie miał dobre ceny. U Adasia miałem zamawiać ale nie jedzie w tym roku:wallbash:

Napiszcie mi kto co by chciał i w jakiej ilości a ja podajdę do hurtowni obok siebie i zapytam o ceny i powiem jak się sytuacja klaruje jeśli ktoś jest zainteresowany :wink4:

---------- Post added at 22:44 ---------- Previous post was at 22:43 ----------

Ja do Jarosłwca miałem plecaczek :grin:

Klysiu tu pleczacek Ci nie wystarczy :naughty:

Opublikowano
Moge kupić wam w hurtowni jakieś piwo jeśli ktoś by chciał lub wódke jeśli mają

No właśnie miałem się pytać czy ktoś będzie miał dobre ceny. U Adasia miałem zamawiać ale nie jedzie w tym roku:wallbash:

Napiszcie mi kto co by chciał i w jakiej ilości a ja podajdę do hurtowni obok siebie i zapytam o ceny i powiem jak się sytuacja klaruje jeśli ktoś jest zainteresowany :wink4:

masz koncesje?

Opublikowano
Moge kupić wam w hurtowni jakieś piwo jeśli ktoś by chciał lub wódke jeśli mają

No właśnie miałem się pytać czy ktoś będzie miał dobre ceny. U Adasia miałem zamawiać ale nie jedzie w tym roku:wallbash:

Napiszcie mi kto co by chciał i w jakiej ilości a ja podajdę do hurtowni obok siebie i zapytam o ceny i powiem jak się sytuacja klaruje jeśli ktoś jest zainteresowany :wink4:

masz koncesje?

masz

Opublikowano
Moge kupić wam w hurtowni jakieś piwo jeśli ktoś by chciał lub wódke jeśli mają

No właśnie miałem się pytać czy ktoś będzie miał dobre ceny. U Adasia miałem zamawiać ale nie jedzie w tym roku:wallbash:

Napiszcie mi kto co by chciał i w jakiej ilości a ja podajdę do hurtowni obok siebie i zapytam o ceny i powiem jak się sytuacja klaruje jeśli ktoś jest zainteresowany :wink4:

---------- Post added at 22:44 ---------- Previous post was at 22:43 ----------

Ja do Jarosłwca miałem plecaczek :grin:

Klysiu tu pleczacek Ci nie wystarczy :naughty:

tu jade tylko z kalpkami,gaciami w reklamowce i banka bimbru pod pacha takze plecaczek zbedny :grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.