Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak ją zobacze to spróbuje poderwać i przywitać tak typowo po slonsku czyli tekstem ... siema bejbe fajno żeś jest z ryja ... :polew::polew::polew::polew: i będzie moja już do końca ... :grin::grin::grin::grin:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 90,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Poznamy sie w BT wszyscy:kox:tylko trzeba zabrac widły...:decayed:

Opublikowano
Jak ją zobacze to spróbuje poderwać i przywitać tak typowo po slonsku czyli tekstem ... siema bejbe fajno żeś jest z ryja ... :polew::polew::polew::polew: i będzie moja już do końca ... :grin::grin::grin::grin:

to nie typowo po slonku, tylko typowo po wieśniacku :decayed:

Opublikowano

stanley wiem, że śmigała jakiś czas temu do Kato :):whistling:

Opublikowano
Poznamy sie w BT wszyscy:kox:tylko trzeba zabrac widły...:decayed:

albo narty :naughty:

---------- Post added at 23:29 ---------- Previous post was at 23:29 ----------

stanley wiem, że śmigała jakiś czas temu do Kato :):whistling:

nie wiem :whistling:

Opublikowano
stanley wiem, że śmigała jakiś czas temu do Kato :):whistling:

stan to ta z Roksy ???? :decayed:

:polew:

Opublikowano
Poznamy sie w BT wszyscy:kox:tylko trzeba zabrac widły...:decayed:

albo narty :naughty:

---------- Post added at 23:29 ---------- Previous post was at 23:29 ----------

Nie, widły bo ładny gnój tam bedzie:grin: Z tego co zdarzyłem się naczytac

Opublikowano

mam szpadel jak by co i łom :)

stanley nie wiesz czy jeszcze w Siewierzu serwują te pyszne kaczki z pieca ?

Opublikowano
stanley wiem, że śmigała jakiś czas temu do Kato :)

:whistling:

stan to ta z Roksy ???? :decayed:

:polew:

nie wiem kto to jest ta roksa....

---------- Post added at 23:35 ---------- Previous post was at 23:34 ----------

mam szpadel jak by co i łom :)

stanley nie wiesz czy jeszcze w Siewierzu serwują te pyszne kaczki z pieca ?

jeżeli masz na myśli jedną z tych knajp przy trasie, to CHYBA tak :whistling:

Opublikowano

stanley widzę pokoje mamy obok siebie :) można będzie pogadać :) jak będą warunki

---------- Post added at 23:36 ---------- Previous post was at 23:35 ----------

niedaleko skrzyżowania od Kato do Częstochowy w prawo na światłach

Opublikowano
stanley widzę pokoje mamy obok siebie :) można będzie pogadać :) jak będą warunki

jak najbardziej :kox:

Opublikowano
stanley widzę pokoje mamy obok siebie :) można będzie pogadać :) jak będą warunki

jak najbardziej :kox:

Przy flaszce ... :grin:

Opublikowano

żona mnie ostrzegła żebym się nie stetrał z wami i nie stacurlał ze schodów przypadkiem :polew:

Opublikowano
żona mnie ostrzegła żebym się nie stetrał z wami i nie stacurlał ze schodów przypadkiem :polew:

To ci nie grozi... jak juz to skakanie po dachu lub z balkonu... pucek coś o tym wie ... :polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
żona mnie ostrzegła żebym się nie stetrał z wami i nie stacurlał ze schodów przypadkiem :polew:

luzik, jesteśmy na parterze :wink:

Opublikowano

nie mam zamiaru chlać w trupa więc pewnie damy radę pogadać

Opublikowano
żona mnie ostrzegła żebym się nie stetrał z wami i nie stacurlał ze schodów przypadkiem :polew:

To ci nie grozi... jak juz to skakanie po dachu lub z balkonu... pucek coś o tym wie ... :polew::polew::polew::polew:

Nie widziałeś a gadasz :decayed:

Jak taki cichy i spokojny chłopak może tak się zachowywać :whistling:

Opublikowano
nie mam zamiaru chlać w trupa więc pewnie damy radę pogadać

ja też trzymam fason :whistling::decayed:

Opublikowano
nie mam zamiaru chlać w trupa więc pewnie damy radę pogadać

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Kazdy tak mówi a potem co ...:decayed:

---------- Post added at 23:49 ---------- Previous post was at 23:48 ----------

żona mnie ostrzegła żebym się nie stetrał z wami i nie stacurlał ze schodów przypadkiem :polew:

To ci nie grozi... jak juz to skakanie po dachu lub z balkonu... pucek coś o tym wie ... :polew::polew::polew::polew:

Nie widziałeś a gadasz :decayed:

Jak taki cichy i spokojny chłopak może tak się zachowywać :whistling:

Wiem ... spokojnie to był tylko dach basenu ... :grin::grin::grin:

Opublikowano

Nie pamiętam :facepalm:

W tym roku trzymam się daleko od Moskala :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.