Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ja na IV to już chyba na autopilocie "szedłem" piątek to zniszczył człowieka hehe :D

Oj tak :decayed: bo ja rok temu pamiętałem wszystko ale w tym ojjj ciężka sprawa :naughty::naughty: np. fajerwerków nie pamiętam ale wiem że były :polew:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 89,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To fajerwerki jeszcze spoko później jeszcze też ale nie wszystko niestety hah

Opublikowano
Ja na IV to już chyba na autopilocie "szedłem" piątek to zniszczył człowieka hehe :D

jak Ty tam wszedłeś??:facepalm::polew::polew::polew:

Opublikowano
To fajerwerki jeszcze spoko później jeszcze też ale nie wszystko niestety hah
Tyś ze skomielnej? nie wiedzialem ze ktos tak blisko mnie jest na forum a juz na zlocie :decayed:
Opublikowano

był był. chodził nawet dawał rade :polew::polew:

Opublikowano

Cris to jest pytanie zagadka :) ale do ciebie na dół mi się z piwem dobrze schodziło hehe

Tukan a ty skąd?

Opublikowano

Juszczyn

Opublikowano

i nawet trafiłeś.:banan:

---------- Post added at 18:28 ---------- Previous post was at 18:27 ----------

Marcin kasy Ci za piwo nie oddałem.:facepalm:

Opublikowano

To blisko :D

Cris nawet sie nie wygłupiaj hah to było integracyjne takie mogłem więcej wziaść no ale w sobotę już się nie dało pić następnym razem sobie wezmę kierowce :D

Opublikowano
Pablo muszla jest częściom kibla :wink: To ciekawe gdzie ty ten % zwróciłes :decayed: chyba ze zrobiłes dokladke do tego co juz bylo :polew:

---------- Post added at 15:23 ---------- Previous post was at 15:20 ----------

Tomeks Pablo ma taki kibel z polka wiec jest gdziem myc rece zanim sposci wode :polew:http://tarlandia.pl/img/ogloszenia/263/1621449942.jpg

Tyś jest j**nięty:kox::grin:

Kurewa następnym razem utopię Cię w tym kiblu :decayed:

Opublikowano
Pablo muszla jest częściom kibla :wink: To ciekawe gdzie ty ten % zwróciłes :decayed: chyba ze zrobiłes dokladke do tego co juz bylo :polew:

---------- Post added at 15:23 ---------- Previous post was at 15:20 ----------

Tomeks Pablo ma taki kibel z polka wiec jest gdziem myc rece zanim sposci wode :polew:http://tarlandia.pl/img/ogloszenia/263/1621449942.jpg

Tyś jest j**nięty:kox::grin:

Kurewa następnym razem utopię Cię w tym kiblu :decayed:

Jak bedzie taki kibel :kox::grin:
Opublikowano
Pablo wątpie Tomek aż tak sie nie nayeba...:eusathink:

PABLO chyba Ci się coś przyśniło - jak już miałbym puścić pawia to zrobiłbym do swojego kibla :grin: a po drugie nie odnotowałem takiego wydarzenia w piątek :facepalm:

Chyba że uważasz że Twój jest jakiś szlachetny i wolałem do Twojego :polew:

Także namierzaj dalej bo nie trafiłeś z typowaniem :thumbup1:

Opublikowano
Pablo wątpie Tomek aż tak sie nie nayeba...:eusathink:

PABLO chyba Ci się coś przyśniło - jak już miałbym puścić pawia to zrobiłbym do swojego kibla :grin: a po drugie nie odnotowałem takiego wydarzenia w piątek :facepalm:

Chyba że uważasz że Twój jest jakiś szlachetny i wolałem do Twojego :polew:

Także namierzaj dalej bo nie trafiłeś z typowaniem :thumbup1:

Ja też bym się nie przyznał jakbym sąsiadowi narzygał do umywalki :decayed::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
:polew::polew::polew:
Opublikowano
Pablo wątpie Tomek aż tak sie nie nayeba...:eusathink:

PABLO chyba Ci się coś przyśniło - jak już miałbym puścić pawia to zrobiłbym do swojego kibla :grin: a po drugie nie odnotowałem takiego wydarzenia w piątek :facepalm:

Chyba że uważasz że Twój jest jakiś szlachetny i wolałem do Twojego :polew:

Także namierzaj dalej bo nie trafiłeś z typowaniem :thumbup1:

Ja też bym się nie przyznał jakbym sąsiadowi narzygał do umywalki :decayed::polew::polew::polew::polew:

bo wiedziałbyś że i tak wpadniesz po śladach opon :polew::polew::polew:

---------- Post added at 18:15 ---------- Previous post was at 18:15 ----------

a po drugie Ty wolisz rzygać pod drzewkiem w Chorwacji :polew::polew::polew:

Opublikowano
Pablo wątpie Tomek aż tak sie nie nayeba...:eusathink:

PABLO chyba Ci się coś przyśniło - jak już miałbym puścić pawia to zrobiłbym do swojego kibla :grin: a po drugie nie odnotowałem takiego wydarzenia w piątek :facepalm:

Chyba że uważasz że Twój jest jakiś szlachetny i wolałem do Twojego :polew:

Także namierzaj dalej bo nie trafiłeś z typowaniem :thumbup1:

Ja też bym się nie przyznał jakbym sąsiadowi narzygał do umywalki :decayed::polew::polew::polew::polew:

bo wiedziałbyś że i tak wpadniesz po śladach opon :polew::polew::polew:

:facepalm: siemian robisz się płytki...

Opublikowano

No to kuźwa przyznać się z naszych sąsiadów który taki mądry chciał nam wymodzić umywalkę:polew:

Opublikowano

ojtam ojtam.... BTW też macie złą godzine na forum czy ja cos zle przestawiłem?

---------- Post added at 18:24 ---------- Previous post was at 18:24 ----------

No to kuźwa przyznać się z naszych sąsiadów który taki mądry chciał nam wymodzić umywalkę:polew:

ja mysle że moskal bo zbyt mocno się udziela w temacie.. :grin::grin::grin:

Opublikowano

ja mysle że moskal bo zbyt mocno się udziela w temacie.. :grin::grin::grin:

Chyba nie bo tak to bym widział zioło w jego wypocinach:eusathink:

:decayed:

Opublikowano

Przestaw sobie na 1+

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.