Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kierownik gadał przez komórkę i nawet nie zauważył jakie niebezpieczeństwo stworzył na drodze

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 90,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Dzięki wszystkim za zlot było :thumbup1: tylko wracając wczoraj z Zakopanego miałem niemiłą niespodziankę z sarna :facepalm::wallbash: całe szczęście, że tylko tak się skończyło....

http://img825.imageshack.us/img825/6176/20120328361.jpg

Będzie s-line :naughty:

Opublikowano
Dzięki wszystkim za zlot było :thumbup1: tylko wracając wczoraj z Zakopanego miałem niemiłą niespodziankę z sarna :facepalm::wallbash: całe szczęście, że tylko tak się skończyło....

http://img825.imageshack.us/img825/6176/20120328361.jpg

Będzie s-line :naughty:

Ty coś o tym wiesz :decayed:

Opublikowano
Dzięki wszystkim za zlot było :thumbup1: tylko wracając wczoraj z Zakopanego miałem niemiłą niespodziankę z sarna :facepalm::wallbash: całe szczęście, że tylko tak się skończyło....

http://img825.imageshack.us/img825/6176/20120328361.jpg

Będzie s-line :naughty:

Ty coś o tym wiesz :decayed:

będzie na pewno tylko nie tak to miało być bo szkoda mi auta :wallbash: a lampy muszę dwie kupić... no i problem dorwać dobrego lakiernika...

Opublikowano
Dzięki wszystkim za zlot było :thumbup1: tylko wracając wczoraj z Zakopanego miałem niemiłą niespodziankę z sarna :facepalm::wallbash: całe szczęście, że tylko tak się skończyło....

http://img825.imageshack.us/img825/6176/20120328361.jpg

Będzie s-line :naughty:

dobrze ze nic Ci sie nie stalo -->

Opublikowano

no to Sarna wykonała robote jaką jej zleciłem... znowu jestem jedynym czarnym matem na forum :decayed:

...a tak na serio to dobrze że Tobie się nic nie stało...

...PS. wspólczuje poszukiwania kogoś kto się podejmie polakierowania tego w czarny mat i tego nie sp***doli...

Opublikowano

...PS. wspólczuje poszukiwania kogoś kto się podejmie polakierowania tego w czarny mat i tego nie sp***doli...

Podejmie to się pewnie każdy, ale i każdy spier.doli :facepalm:
Opublikowano

:hi:siemka:hi:

Opublikowano
:hi:siemka:hi:

jaki spamer, wita się w każdym wątku :polew:

Opublikowano
:hi:siemka:hi:

jaki spamer, wita się w każdym wątku :polew:

kulturalny :decayed::decayed:

Opublikowano

to te pogaduszki jeszcze funkcjonują?:decayed: i tak do przyszłego zlotu zimowego? :>> :kox:

Opublikowano

ja nie :decayed:

Opublikowano
to te pogaduszki jeszcze funkcjonują?:decayed: i tak do przyszłego zlotu zimowego? :>> :kox:
Każdy czeka żeby z Tobą popisać:naughty:

a idze idze, poważnie pytam :decayed::)

Opublikowano
to te pogaduszki jeszcze funkcjonują?:decayed: i tak do przyszłego zlotu zimowego? :>> :kox:

Powoli zamykamy no chyba że ktoś zapoda jakiegoś niusa o którym nikt nie wie :decayed:

Opublikowano

podałabym nowego newsa, ale wolę nie ryzykować :kox::naughty: Możecie zamykać :whistling:

Opublikowano

dawaj

Opublikowano
podałabym nowego newsa, ale wolę nie ryzykować :kox::naughty: Możecie zamykać :whistling:

w ciąży jestes?:kox:

Opublikowano

HAHA :naughty::kox:

Opublikowano
:polew::kox:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.