Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam takie pytanie, do bardziej doświadczonych zlotowiczów: bierze ktoś narty, żeby pośmigać ??:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja mam takie pytanie, do bardziej doświadczonych zlotowiczów: bierze ktoś narty, żeby pośmigać ??:eusathink:

Moskal Pan do Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie pytanie, do bardziej doświadczonych zlotowiczów: bierze ktoś narty, żeby pośmigać ??:eusathink:

Pewnie ze bierz :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie pytanie, do bardziej doświadczonych zlotowiczów: bierze ktoś narty, żeby pośmigać ??:eusathink:

Zapewne Pepin nie omieszka skorzystać z możliwości polatania na narciochach :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zrobiłem nową listę z wpisami kto wpłacił, a kto nie. Stan konta na dzisiejszy dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zrobiłem nową listę z wpisami kto wpłacił, a kto nie. Stan konta na dzisiejszy dzień.

:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Mordorze na początku jest zimno ale później robi się sauna i można chodzić bez koszulki a sam ośrodek jest dobrze dogrzany :smiley:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również mam pytanie do osób, które są bardziej obeznane w temacie zlotu w ub. latach. Powiedzcie mi czy jest tam zimno ?? Chodzi mi głównie o pomieszczenie w którym spędzać będziemy najwięcej czasu (% ;)), bo zapewne w pokojach zimno nie będzie :)

Większość czasu spędzimy raczej w ośrodku. U znajomych na pokojach, posiłki, pingpong, basen, impreza sobotnia itp. Piątkowy grill w Mordorze jak Bartek napisal jest w budynku obok, nie ogrzewanym w którym w środku będzie ognisko. Na początku trochu chłodniej, po paru dopalaczasz zdecydowanie cieplutko :)

<embed hidden="true" id="embed1" type="text/html" width="0" height="0"><embed hidden="true" id="embed1" type="text/html" width="0" height="0">

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie pytanie, do bardziej doświadczonych zlotowiczów: bierze ktoś narty, żeby pośmigać ??:eusathink:

Moskal Pan do Ciebie

powiem tak , poź ze 3 lata temu skakał na bańke ze skarpy to moze tym razem ktoś pokusi sie o zjezdzanie na nartach :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję Wam za odpowiedzi :) myślałam, że w Mordorze spędza się najwięcej czasu :wink:

niee , wiekszosc czasu spedza sie w pokojach u ślązaków. BTW serdecznie zapraszamy :naughty::naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Moskal, do swojego green room'u już nie zapraszasz ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Moskal, do swojego green room'u już nie zapraszasz ? :naughty:

spokojnie , przyjdzie czas i na green room - ja nie wiem czy koleżanka preferuje kolory zielone , wszystko wyjdzie w praniu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie pytanie, do bardziej doświadczonych zlotowiczów: bierze ktoś narty, żeby pośmigać ??:eusathink:

Moskal Pan do Ciebie

powiem tak , poź ze 3 lata temu skakał na bańke ze skarpy to moze tym razem ktoś pokusi sie o zjezdzanie na nartach :kox:

jesli ktos chce sie podszkolic dac znaka wczesniej to wezme tez nartki choc juz w tym roku mam dosc po szkoleniach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielony pokój :>> Brzmi zachęcająco ;PP

hmmm , jakbysmy sie wczesniej na zlocie nie spotkali/poznali to dzwoń 605-125-294 , czuj sie zaproszona do Green Room-u :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...