Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

Nijaki Lodówa tez bedzie :kox:

lodówa jest ok :good:

Ja to chce zobaczyc jak sie bedzie Siemian przy słoneczniku zachowywał :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

schleje się na umór tak jak rok temu :decayed: :decayed: bo byłem z nim w pokoju :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja to chce zobaczyc jak sie bedzie Siemian przy słoneczniku zachowywał :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Taki sam wiech... zero różnicy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

schleje się na umór tak jak rok temu :decayed: :decayed: bo byłem z nim w pokoju :gwizdanie:

pamietam go w dniu wyjazdu rano , wpadłem do was do pokoju a on lezał na łóżku i dogorywał

Taki sam wiech... zero różnicy :decayed:

a ja mysle ze bedzie chciał zachowac klase , bynajmniej w piątek :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

chyba ze sie faktycznie napierdoli jak szpadel , wtedy wyjdzie na wierzch co dla niego ważniejsze : wódka czy słonecznik :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to chce zobaczyc jak sie bedzie Siemian przy słoneczniku zachowywał :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Taki sam wiech... zero różnicy :decayed:

Ostatnio w BT wszystkie ściany prostował i nawet Słoneczko mu w tym nie przeszkadzało :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w BT wszystkie ściany prostował i nawet Słoneczko mu w tym nie przeszkadzało :decayed:

teraz jak byliscie ??? :kox: :kox: :kox: :kox: to chamidło wstretne :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakład był... O 18.00... O 19.00 już go przegrał :kox:

hahahahahaaaaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w BT wszystkie ściany prostował i nawet Słoneczko mu w tym nie przeszkadzało :decayed:

teraz jak byliscie ??? :kox: :kox: :kox: :kox: to chamidło wstretne :polew: :polew: :polew: :polew:

dokładnie :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jebłes mu karka z pozdrowieniami ode mnie ???

Nie sadziłem, że w ogóle przelotnie mogło Ci przejść przez myśl jego pozdrawianie... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja poznałem Siemiana w Jarosławcu na letnim bardzo mila menczyzna :kox:

czy w tamtym czasie miał jeszcze dawna fryzure czy był juz w nowym imażżżu ????[br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 18:56_________________________________________________

jebłes mu karka z pozdrowieniami ode mnie ???

Nie sadziłem, że w ogóle przelotnie mogło Ci przejść przez myśl jego pozdrawianie... :wink4:

no myslałem ze...... no dobra - sory :decayed::notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Też jestem juz zapisany ale mysle inaczej niz Wy bo wy tylko alkohol alkohol nayebac sie i tyle... a ja jade spędzic milo weekend z dziewczyną i nie mam zamiaru spożywac alkoholu... wstyd mi za Was Panowie ... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja poznałem Siemiana w Jarosławcu na letnim bardzo mila menczyzna :kox:

czy w tamtym czasie miał jeszcze dawna fryzure czy był juz w nowym imażżżu ????[br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 18:56_________________________________________________

jebłes mu karka z pozdrowieniami ode mnie ???

Nie sadziłem, że w ogóle przelotnie mogło Ci przejść przez myśl jego pozdrawianie... :wink4:

no myslałem ze...... no dobra - sory :decayed::notworthy: :notworthy:

wygladal jak kudalty lis :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Też jestem juz zapisany ale mysle inaczej niz Wy bo wy tylko alkohol alkohol nayebac sie i tyle... a ja jade spędzic milo weekend z dziewczyną i nie mam zamiaru spożywac alkoholu... wstyd mi za Was Panowie ... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Cały Miron :kox::polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mario22, oni tylko żartują, byłem raz w BT i żadnego pijaństwa nie było

to chyba w poroninie siedziałeś :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...