Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJL] Jakie klocki hamulcowe na przód?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Chyba będę zamawiał Ferodo Premier :wink4: Dev co o nich powiesz? Czy za tą cene idzie wyrwać coś lepszego... no i jak z ich skutecznością hamowania?

Opublikowano

bierz, nie zastanawiaj sie

ale rozejrzyj sie najpierw za jarzmami na tarcze 312mm

Opublikowano
  • Autor

bierz, nie zastanawiaj sie

ale rozejrzyj sie najpierw za jarzmami na tarcze 312mm

Na razie to niemożliwe bo jak wsadze tarcze 312mm to koła mi nie wejdą bo aktualnie jeżdżę na zimówkach a są to 15" a z tego co pamiętam pod 312mm trzeba min. 16". Pomyślę o tym na wiosnę bo letnie koła mam 17" więc tarcze by weszły a na przyszłą zimę poszukałbym 16" :wink4:

Dev a co do Ferodo Premier to miałeś z nimi jakieś doświadczenie? Jak z skutecznością hamowania? Dają rade? :)

Opublikowano

Ferodo do OE grupy Vw-audi, wiec nie ma strachu

zawsze mozesz jeszcze zapodac FDS-y :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

U mnie Premiery spłonęły po pierwszej przełęczy w Alpach.Za to FDS-y zrobiły tam 77 tyś km... :gwizdanie:

Opublikowano

U mnie Premiery spłonęły po pierwszej przełęczy w Alpach.Za to FDS-y zrobiły tam 77 tyś km... :gwizdanie:

W górach hamuje sie silnikiem

Opublikowano

taaaa, pojedziesz w Alpy to zmądrzejesz :> :> :> :>

Opublikowano

ja polecam textary, wygląda to tak - klocki hamulcowe, naprawde dobre niemieckie czesci, smialo mozna zakladac imho.

Nie wiem jaka jest różnica między heblami w AJL a AFN, ale ja do siebie za textary dawałem 150 zł. Jeśli do AJL'a to normalna cena za textara to lepiej dołożyć te 4 dychy i wziąć ori od dev'a

Opublikowano

hamulce AFN vs. AJL to jest to samo

Opublikowano

taaaa, pojedziesz w Alpy to zmądrzejesz :> :> :> :>

Jeździłęm po Alpach włoskich skodą fabią 1,9tdi i jakoś z klocków sie nie dymiło. :gwizdanie:

Opublikowano

mowimy o audi nie fabii

Opublikowano

mowimy o audi nie fabii

Audi ma gorsze heble niż fabia? Raczej to samo.

Opublikowano

mowimy o audi nie fabii

Audi ma gorsze heble niż fabia? Raczej to samo.

raczej nie, w 1.9tdi tarcze są praktycznie takie same

ale waga auta sporo mniejsza

Opublikowano

mowimy o audi nie fabii

Audi ma gorsze heble niż fabia? Raczej to samo.

raczej nie, w 1.9tdi tarcze są praktycznie takie same

ale waga auta sporo mniejsza

Waga skody 1,9tdi to 1190kg, a waga audi bez q to 1225kg w benzynie 1,8t.

Róznica żadna wiec wątpię, że na hamowanie to wpływa tym bardziej, że skoda ma heble o 8mm mniejszej średnicy.

Audi 1,8t 288mm średnica tarczy, a skodziana zapewnie ma 280mm.

Opublikowano
  • Autor

Dev zmieniłem klocki na Ferodo Premier ale fis pokazuje mi błąd hamulców, chodzi mi o tą ikonkę jak na zdjęciu:

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTr40xWYSu95e03iEZtitSofvI1qwsLnbPc-LdzrAHXOrYUNum9ETSWCoSi

W jaki sposób to usunąć? Bo wkurza mnie ten dźwięk "piiip" przy każdym odpalaniu :wink4:

Opublikowano

sprawdz kable i wtyczki

Opublikowano
  • Autor

sprawdz kable i wtyczki

dev a czy to możliwe że mechanior wsadził wtyczki na odwrót?

Opublikowano

nie, one sa zapinane tylko w jednym polozeniu

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

Podpinam się pod temat panowie co sądzicie o klockach na przód firmy Master Sport sporo tego idzie na allegro a opinii mało wachacze mają nie najgorsze ale jak z klockami?

Opublikowano

U mnie Premiery spłonęły po pierwszej przełęczy w Alpach.Za to FDS-y zrobiły tam 77 tyś km... :gwizdanie:

W górach hamuje sie silnikiem

Ta, a automatem jak niby mam to robic?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.