Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Gdzie wężyk doładowania? Jakie nowe wężyki


Magicbattle

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. zbieram sie do kupna wskaznika pokazujacego doladowanie. ale chcialbym sie w pierw przygotowac.

Pytanie gdzie podpiac sie wezykiem z trójnikiem? prosze to jakos lopatologicznie opisac albo jakies zdjecie na podstawie aeb. odrazu mowie takowego wezyka ktory idzie do kompa nie ma niestety a szkoda mniej przewodu by poszlo. i jak patrze na ten moj silniczek widze ze przewody ktore ida w miejsce turbo sa juz chyba stare moze wymiana na nowe tylko jakie. widzialem koledzy mieli jakies niebieskie ale jakie srednice na zewnatrz wezyka a jakie w srodku zeby nie zmulic auta.

dodaje zdjecie z opisem czy to byl by ten wezyk do doladowania?

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8d85fd7e14d2af61.html

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj węzyk od drugiej strony kolektora, tam gdzie jest regulator ciśnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież masz na zdjęciu dokładnie to, czego potrzebujesz-wpinasz się dokładnie w kolektor- po co kombinować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha czyli zdjecie ktore przedstawilem jest prawidlowe i wskaznik bedzie pokazywal to do czego jest stworzony, a co z przewodami gumowymi na jakie wymienic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak by byla wieksza np 3mm albo 4mm to cos to da, poprawi prace silnika, czy zostac przy oryginalnej srednicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.driftshop.pl/shop/?84,przewod-podcisnienia-3-mm-samco

czy takie przewody sa dobre chodzi o jakosc i srednice. ile trzeba by bylo metrow na wszystkie tego typu wezyki do silnika aeb?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest taki jak trzeba, długośc zalezy od miejsca zamontowania wskaznika no i gdzie chcesz go wpiąc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wiem ogolnie w zestawie jest wezyk ale chcialem wymienic stare wezyki tylko nie wiem ile metrow potrzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba gdzies to było opisane tylko nie pamietam do jakiego silnika.ale chyba 3 metry powinno styknac? :mysli:ja tez mysle je powymieniac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam zegar na słupku, 1 metr spokojnie wystarczył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha a lacznie to ile jest tych przewodow zeby wymienic widzialem jeden jest tak jak na zdjeciu pokazalem do ciecia on wychodzi z kolektora ale dalej nie wiem gdzie idzie a reszta to ktore do wymiany?

i jeszcze chcialbym zapytac montuja fimc jakie sa tego plusy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...