Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Włącznik świateł przeciwmgielnych jako wyłącznik dziennych - da radę ?


widar81

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szanownych kolegów mam problem do roztrzygnięcia a mianowicie:

1. Czy da się wykorzystać dodatkowo dołożony włącznik świateł przeciwmgielnych jako trzeci w polifcie gdzie zwykle jest asr lub asp jako wyłącznik dziennych?

2. Jak wygląda instalacja przeciwmgielnych czy sam przycisk ma w sobie przekaźnik?

Pomysł ogolnie jest taki by do świateł bixenon takich jak robi qwert wstawić w miejsce drogowych żarówki led h7 i przekaźnik działający prawidłowo tzn. załącza je po zapłonie i wyłacza po załaczniu manetki świateł pozycyjnych/mijania (to już mam ogarnięte).

Chciałem zamiast kombinować z szeregowym wyłącznikiem dziennych (gdzieś pod półką jak to zwykle się robi) zastosować na konsoli środkowej włącznik od przeciwmgielnych jako dodatkowy (u mnie są tylko dwa nie ma od asp) który by działał tak: wyłączony - dzienne działają / włączony dzienne wyłaczone lub jeśli ktoś woli odwrotnie.

JAK TO OGARNĄĆ MOŻE KTOŚ PODPOWIE CZY TO WYKONALNE I CO JEST POTRZEBNE CZY SAM WŁACZNIK (jeśli ma już w sobie przekaźnik) czy dodatkowy przekaźnik taki jak od przeciwmgielnych i czy wiecie jakie ma oznaczenie jeśli potrzebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...