Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] niesprawne oświetlenie wewnętrzne


bstk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Mój problem dotyczy niesprawnego oświetlenia wewnętrznego. Problem jest taki:

Światełko podsufitowe nie gaśnie gdy zamykam drzwi (oczywiście przełącznik jest w pozycji reagującej na drzwi (nie 0/1) oraz wszystkie drzwi są na pewno zamknięte)

Jakie testy robiłem:

- otwórz/zamknij wszystkich drzwi - dalej świeci

- zgasiłem silnik, wyszedłem z auta, zamykam drzwi na klucz - dalej świeci!

Rzecz stała się dziś - światełko włączyło się podczas jazdy. Dodatkowo dziś zauważyłem że guzik na drzwiach od zamykania i odmykania wszystkich drzwi działa tylko na zamknięcie (tzn zabezpieczenia w drzwiach chowają się, ale już nie podnoszą) - nie dawno guzik działał dobrze!

Co mogę jeszcze zrobić by dokładniej zdjagnozować źródło problemu?

Dzięki i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy zamykaniu auta z kluczyka tez nie gasnie swiatlo? Otwiera i zamyka wtedy normalnie?[br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 15:59_________________________________________________

podepnij vaga i sprawdź czy są jakieś błędy w pompce centralnego zamka

W tym roczniku VAG raczej nic nie pomoze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam znowu inny problem ostatnio chcialem wymienic zarowki na led i mialem 3 razy spiecie z bezpiecznik mi poszedl oddalem zarowki do sklepu wsadzilem stare i od paru dni mam taki problem oswietlenie wewnetrzne kabiny 1 przycisk z lewej strony 1 lampka gdy wciskam pala sie wszystkie 3 swiatla tak jakbym przesunoł suwak np. na otwarte drzwi albo ogolne oswietlenie do konca nawet jak mam na srodku suwak to pala sie trzy a jak wciskam 2 przycisk z prawej stroy to normalnie pali mi sie tylko 1 zarowka tak jak powinno byc prawidlowo. Pytanie brzmi czy to przez te spiecia mogło sie coś pochrzanić ?? wczesniej normalnie było 1 przycik 1 lampka lewa suwak zostawiam 2 przycik lampka prawa i swiecilo pojedynczo a teraz raptem przy kliknieciu 1 lampki pali sie wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie ;)

Ja tak miałem tylko ze do tego cały czas podświetlał mi sie klimatronik nawet jak nie miałem kluczyków w stacyjcie.. Powód? zajrzałem do pompki centralnego zamka i ku mojemu zdziwieniu zobaczyłem spaloną instalacje wtyczki pompy ;) zerknijcie tam, może tez macie coś takiego.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...