Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Czy to dobra cena za opony 17


marda16

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ kupiłem teraz większe felgi 17cali więc rozglądam się za oponami do nich w rozmiarze 225x45x17,czy te opony z linku są w dobrej cenie czy szukać jeszcze lub poczekać do wiosny,w sklepach internetowych chcą za te ponad 500zł? :mysli:http://moto.allegro.pl/opony-225-45r17-bridgestone-i2047901726.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zaprzyjaźnioną wulkanizacje i taką oponkę mam za 150-200zł około 6-7 mm bieżnika, ja bym na twoim miejscu poszukał , ceny teraz są minimalnie niższe ze względu na sezon :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kupna opon to muszę poczekać aż sprzedam swoje felgi + opony 16-tki i będzie kaska, także na razie oglądam i czytam opinie akurat dziś rozmawiałem w wulkanizacji o oponach bridgestone z mojego linku i dostałem opinię owszem oponka 1-szej klasy z tym że sportowa i twardsza od np,michelin,pirelli także nie każdemu odpowiada ich twardość szczególnie na nasze drogi a w większości po nich jeżdżę także trochę mnie do nich zniechęcili :disgust: ale dzięki za chęć pomocy przy wyborze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też teraz szukam, ale jakoś w takich aukcjach nie chcą pisać o roczniku opon :)

kiedyś kupowałem używki i albo szumiały, albo były starsze, zawsze coś

ja Np. zdecydowałem się na Sava INTENSA UHP 225/45R17 91 Y, 375zł/szt, ale mogę odliczyć VAT i dochodówkę, więc wiadomo ile kosztują po odliczeniu 40kilku %

mają bardzo pozytywne opinie, jeżdżę na nowych SAVAch zimowych - super!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też szukam letnich oponek 225/45/17 i chyba faktycznie najlepiej zdecydować się na nowe.Ten typ opon szybko się zużywa,weźmież znośną używkę 6mm,po sezonie masz 4 i robi się lipa.W Krispolu mają teraz Pirelli z 2010 roku po 410 pln i tak się zastanawiam nad nimi.To tylko 90 złotych więcej niż Nexeny N3000,nad którymi też myślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeglądam opinie na forach i przeszukuję allegro i mam pewne typy ;opona asymetryczna,z rantem ochronnym mile widziana,indeks prędkości V lub W bo Y za twarde,będę chyba wybierał między

YOKOHAMA C.DRIVE 225/45/17

MICHELIN PILOT SPORT 225/45/17

MICHELIN PILOT PRIMACY 225/45/17

może coś jeszcze.Widzę że może warto skompletować takie oponki z pojedynczych lub parami bo są nowe do 300zł za szt. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem ostatnio Michelin Primarcy HP 225 ale na 50 / 17, 45 wg mnie jest za niskie. Płaciłem różnie Udało mi się dwie po 180zł kupić z 2011 roku, bieżnik 7mm jak nowa, reszta ceny od 220zł do 290zł. Wszystkie ceny z wysyłką oczywiście. Rocznik jedna 2008 reszta 2011. Pytaj o rocznik ! i czy sprawdzone ciśnieniowo. Dwie miałem z gulami po boku, na szczęści oddali mi pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie na profilu 50 wygodniej :good: czy te twoje HP też asymetryczne i jak się spisują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak asymetryczne. Jestem bardzo zadowolony. Dla mnie Michelin jest bezkonkurencyjny, mięciutkie, cichutkie. 850zł za nową w sklepie coś znaczy. Montują z reszta takie opony nawet w porsche. No ale to takie moje widzi mi się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem się jeszcze dowiedzieć czy wybrać nowszy model http://www.oponeo.pl/dane-opony/michelin-pilot-sport-3-225-45-r17-91-y

czy starszy model http://allegro.pl/225-45r17-225-45-17-michelin-primacy-1x-i2055124066.html

jakie doświadczenia z nimi mieliście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jesienią kupiłem Michelin Primarcy HP 225/45-17 z datą 0711 prawie nówki (jeszcze cycki mają) w komplecie z 5 felgami S-line. Jak się będą sprawowały zobaczymy na wiosnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...