Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Filtr powietrza

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wiatam

mam pytanie chce sobie wymienic filtr powietrza na wkładke kn ale jeden z kolegów powiedzial mi ze wszystkie te sportowe filtry rozwalaja po jakims czasie przepływomierze a zatem odradził mi załozeni,ale mój kolega ma w octavi taki filtr załozony i juz przejechał około 130 tys kilometrow i nic sie nie dzieje z przpływomierzem.

sory jesli sie powtarzam.jak co to prosze o namiary gdzie moge szukac odpowiedzi na naszym forum.

tak a propo to duzo ciekawych zeczy mozna sie dowiedziec .pozdro OOOO :)

* skoro można się dowiedzieć to takie małe info - nazywaj wątki proszę wątki zgodnie z regulaminem - lukaszr :th:

Opublikowano

Uważam, że nie ma co kombinować, bo efekt może być niewspółmierny do kosztów.

Wkładaj zwykły filtr, a jeżeli chcesz więcej mocy to można to zrobić innymi sposobami - polecam lekturę w odpowiednim dziale :wink4:.

Opublikowano
  • Autor

oki dzieki za podpowiedz i postaram sie juz nie pomieszac niczego

Opublikowano

oki dzieki za podpowiedz

To tylko moja sugestia - lepiej moc podnieść w inny sposób.

postaram sie juz nie pomieszac niczego

Trochę pobędziesz na forum i poznasz zasady tu panujące więc spokojnie :wink4: :th:

Opublikowano

W silniku TDI nie ma sensu montować stożka. Turbina i tak dmucha tyle ile trzeba, a po co kombinować jak i tak nic nie da taki filtr, a jeśli już to niezauważalnie dla zwykłego użytkownika.

Lepiej kupić zwykły filtr dobrej jakości.

Opublikowano

Ja mam u siebie wkładkę KINGDRAGON'a i jestem zadowolony ,autko zrobiło się żwawsze. W poprzednim TD miałem stożek GREEN'a i też fajnie i bezproblemowo jeździł...

Opublikowano

W silniku TDI nie ma sensu montować stożka. Turbina i tak dmucha tyle ile trzeba, a po co kombinować jak i tak nic nie da taki filtr, a jeśli już to niezauważalnie dla zwykłego użytkownika.

Lepiej kupić zwykły filtr dobrej jakości.

kolega nie chciał stożka tylko wkładkę w miejsce seryjnego filtru powietrza.

Ja osobiście śmigam na takiej wkładce K&N i mogę powiedzieć że dupohamownia praktycznie nic nie odczuła na plus, na pewno plusem jest lepszy dżwięk. Pamiętaj jednak że takie wkładki w tdi powinno się często myć specjalnym preparatem. Ja myję co ok 5 tyś km--- czysta przyjemność.

Na wkładce tdi przelatał już jakieś 70tyś km - bez najmniejszego problemu z przepływką.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.