Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SMART TV Samsung


Rekomendowane odpowiedzi

Samsung SMART TV

Firma Samsung wypuściła już jakiś czas na rynek telewizory z serii Smart Tv. Telewizory te posiadają ogromne możliwości multimedialne, pełna przegladarka internetowa, wbudowane WiFi ( nie wszystkie modele ), kompatybilność z różnymi urządzeniami szczególnie z Androidem.

70e6if.jpg

Jeśli macie jakieś ciekawostki lub fajne rozwiązania-bajery to piszcie tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki model kupiłeś ? ja mam D6500 już ponad 5 miesięcy i Tv ma takie możliwości że szok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

posiadam ten model:

http://www.mojehdtv.info/testy/samsung-ue40d6500-smart-tv-test/

Jak na moje potrzeby to w zupełności wystarczy. Bajerów tyle, że ciężko to wszystko ogarnąć. WiFi sprawdza się doskonale, może trochę być męczące(dla osoby niewprawionej, lub nie przywykłej do pisania smsów na klawiaturze numerycznej) wklepywanie adresów URL do przeglądarki, która też nie powala szybkością. Bo do Internetu to służy komputer. Doskonale sprawdzają się wbudowane aplikacje. Dostęp do YouTube, oglądanie filmów z dysku zewnętrznego(mam podłączony 500GB). Telewizor pozwala też, po zainstalowaniu odpowiedniej aplikacji w komputerze, korzystać z plików udostępnionych w folderze Moje Dokumenty. Jest to moja subiektywna ocena, po 2 miesiącach użytkowania.

W razie pytań służę pomocą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądanie filmów z dysku zewnętrznego(mam podłączony 500GB).

Powiedz mi, jak podłączysz taki dysk zewn. 500GB 2,5" (bez dodatkowego zasilania) to jak Ci odtwarza filmy 1080p w formacie MKV czy masz obraz i dźwięk :mysli:

Bo nie wszystkie czytają i albo masz obraz bez dźwięku albo sam dźwięk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądanie filmów z dysku zewnętrznego(mam podłączony 500GB).

Powiedz mi, jak podłączysz taki dysk zewn. 500GB 2,5" (bez dodatkowego zasilania) to jak Ci odtwarza filmy 1080p w formacie MKV czy masz obraz i dźwięk :mysli:

Bo nie wszystkie czytają i albo masz obraz bez dźwięku albo sam dźwięk.

Ostatnio zamawiałem koleżance Samsunga 32" za 1300zł bez jakichś fajerwerków i podłączyłem swój dysk. Bez problemu odtworzył filmy 1080p mkv :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądanie filmów z dysku zewnętrznego(mam podłączony 500GB).

Powiedz mi, jak podłączysz taki dysk zewn. 500GB 2,5" (bez dodatkowego zasilania) to jak Ci odtwarza filmy 1080p w formacie MKV czy masz obraz i dźwięk :mysli:

Bo nie wszystkie czytają i albo masz obraz bez dźwięku albo sam dźwięk.

ja mam 750 GB 2,5 " i śmiga wszystko dosłownie wszystko pięknie :kox: :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja w Listopadzie kupiłem D8000 i jestem bardzo zadowolony ma bardzo duże możliwości tylko podstawa podłączyć do neta .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja w Listopadzie kupiłem D8000 i jestem bardzo zadowolony ma bardzo duże możliwości tylko podstawa podłączyć do neta .

za***isty jest D8000 ....

a jakie wrażenia jeśli chodzi o obraz ? bo o multimedia w ogóle nie pytam :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obraz super choć po pierwszym uruchomieniu miałem wrażenie jak by wszystkie programy były nadawane tak jak angielskie filmy , ale mała kalibracja i jest wszystko dobrze . Multimedia to osobny temat Smart Hub to super sprawa bardzo dużo filmów i całkiem sporo w 3D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również jestem posiadaczem takiego telewizora ale za bardzo nie mam czasu pobawić się jego funkcjami :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupić Samsunga 46D5500 czyli z tej serii tylko bez 3D. Powiedźcie jak wygląda w praktyce odbicia swiatła w tych telewizorach? Bardzo przeszkadza w oglądaniu? Widziałem model 6000 z 3D za 300zł więcej, czy opłaca się go brać z tym, że filmy w 3D pewnie będą oglądał od wielkiego dzwonu. Podobała mi się w nim "lekkość" wygladu (węższe ramki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zupełnie nie przeszkadza w oglądaniu a poza oglądaniem wygląda to extra

ja bym dołożył do D6000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czym się różni 5500 od 6000 oprócz 3D i to, że seria 5 ma tylko prawdziwe 50Hz? 5500 z 5 letnią gwarancją mam za niecałe 3400 a 6k kosztuje z 2 letnią gwarancją 3700. Zastanawiam się jeszcze nad sonym bodajże ex720 z 3D za 3999 w euro. Czy do samsungów daja jakiekolwiek okulary tak jak np do LG 7 sztuk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czym się różni 5500 od 6000 oprócz 3D i to, że seria 5 ma tylko prawdziwe 50Hz? 5500 z 5 letnią gwarancją mam za niecałe 3400 a 6k kosztuje z 2 letnią gwarancją 3700. Zastanawiam się jeszcze nad sonym bodajże ex720 z 3D za 3999 w euro. Czy do samsungów daja jakiekolwiek okulary tak jak np do LG 7 sztuk?

Takie okulary co dokładali do LG to kosztują po 10zł ale dawały radę, jak mi 7 osób w pokoju oglądało prezentacje 3D to czułem się jak w kinie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie o te 100 Hz chodzi plus kila fajnych dodatków na plus w serii d6000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...