Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Dokładka zderzaka przedniego


marian7772

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM.Mam pytanie odnosnie dokladki zderzaka przedniego do audi a4 b6.Chodzi o to ze znalazlem na allegro takie cos http://allegro.pl/audi-a4-8e-b6-nakladka-na-przedni-zderzak-nowosc-i1998129668.html myslicie ze bedzie dokladnie pasowała i bedzie wszystko dobrze?moze ktos juz kupił taka dokladke moze podzielic sie opinia.Zastanawia mnie jeszcze czy osłona silnika ktora idzie pod spodem i jest przymocowana do dokłatki orginalnej bedzie pasowała to tej i czy bedzie sie dało zamontowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o gustach się nie dyskutuje ale naprawdę ci się to podoba? :sick3: to już zwykły seryjny zderzak lepsze wrażenie robi - przemyśl jeszcze sprawę :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchaj ich. Zakładaj i się pochwal na forum :cool1: Zobaczysz jak kopara opadnie niejednemu :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś widziałem zdjęcie u nas na forum ktoś wstawił :naughty: z tym że auto nie było z forum, żadnych oznak naszego forum a auto wyglądało jak po wiejskim tunie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze wygląda dramatycznie, poszukaj lepiej ori. S-line dokładki lub całego zderzaka.Górna część zderzaka s-line i zwykłego jest ta sama,tylko z montażem samej dokładki trzeba się pomęczyć:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było do przewidzenia, że Cie tak zjadą :wink4:

Jak Ci sie podoba to montuj i nie przejmuj się opiniami innych.

Fakt faktem to jeśli jakość tego będzie cienka to niedopasujesz tego idealnie do samochodu. Musiałbys znaleźć kogoś, kto takie cos juz montował u siebie wtedy będziesz mial pewność.

pozdr :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już była dyskusja na temat tego wynalazku. WIększość jest na nie ale o gustach się nie dyskutuje. :wink4: Mnie osobiście też się nie podoba. A tak poza tym czy się komuś podoba czy nie to weź pod uwagę materiał z jakiego jest wykonana ta dokładka o czym już wspominali wyżej koledzy. :cool1:

Może jeden wątek wystarczy na ten temat? :gwizdanie: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...