Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

immobilizer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Następny kłopot z moim autem to immobilizer. Co jakiś czas po uruchomieniu kontrolka immo nie gaśnie tylko zaczyna migać i wtedy auto gaśnie. Trzeba próbować aż zaskoczy. To podobno częsty defekt tego modelu ale nie wiem jak sobie z tym poradzić. Boję się że kiedyś całkiem padnie i nieuruchomię samochodu. Czy ktoś miał taką usterkę? Czy w Lublinie lub okolicy jest jakiś spec od tych spraw bo u mnie nikt do tego nie chce podejść. Ostatnio byłem na VAGu i pokazało jakiś błąd immobilizera, gościu go wyłączył i przez kilka dni było spoko, ale teraz znów problem powrócił.

Opublikowano

U mnie dzialo sie to samo tylko ze na kluczyku dorabianym jak narazie zmienilem na orginal i jest ok.

Opublikowano

W Lublinie to proponowałbym uderzyć na ul.Pogodną.Tam jest hotel Polonia i zaraz za hotelem jest wjazd na parking.Wjeżdzasz na parking i jedziesz do końca i po lewej stronie ostatnie drzwi.Numer telefonu to 501 222 522.Najlepiej wcześniej zadzwonić i się umówić bo czasami trzeba czekać ponad tydzień :wink:

Opublikowano

Jesli sie znasz troszke na tym to polecam watek klik

Opublikowano

lub zapraszam do mnie,

Opublikowano

Sam to raczej bym sie nie brał za naprawę bo jestem zielony jak trawa na wiosnę dlatego muszę szukać pomocy. Ile to może kosztować bo nie wiem czy mnie teraz na to stać?

Opublikowano

niewiadomo co jest popsute,trzeba diagnozowac

Opublikowano

Skorzystaj z rady ctv:)

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
witam!panowie ja mam też ten sam problem z immo!2.6 v6 1995r!miga kontrolka immo i nie moge odpalić!za 5 razem zalapie a czasami za pierwszym!jak ktoś wie jak usunąć tą usterke najlepiej samemu!i od czego zaczać?pozdrawiam!!!! :smile:

witaj kolego jari ale chyba regulamin zapomniales przczytac najpierw :wink:

Opublikowano

witam!panowie skąd można wziąć książke napraw do 2.6 v6??prosze o podpowiedz! :smile:

Opublikowano

Widze ze koledze to sie dzialy myla :roll:

a teraz mala instrukcja do szukaczki klikasz http://www.a4-klub.fg.pl/forum/search.php

wpisujesz "książka" no i juz wiesz gdzie jest :razz:

Opublikowano

dzieki ci bardzo!!

Opublikowano

miałem to samo, ale usterka narazie ustała od 20 dni sie nic nie dzieje :P

Opublikowano

a zrobileś coś z tym fantem??czy samo ucichlo? :?:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.