Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Moja A4 po wielu zmianach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na Twoim miejscu zespawalbym go zeby nie byl "dzielony". Wtedy ladnie bedzie pasowal do przedniego :)

Opublikowano
  • Autor

Na Twoim miejscu zespawalbym go zeby nie byl "dzielony". Wtedy ladnie bedzie pasowal do przedniego :)

I to jest bardzo dobry pomysł, tylko czy da się to jakoś dobrze zrobić żeby nie pękało i nie było widać spawu???

Opublikowano

Musialbys pogadac ze specem od spawania plastykow. Poza tym pewnie bez szpachli sie nie obejdzie...

Opublikowano

gdzie dorwałeś ori zawias s line ? bo też za takim się oglądam.

Zawis s-line kupiłem 2 lata tem na allegro.

Dzisiaj kupiłem zderzak na tył. Niestety będzie to narazie s-line z czujnikami parkowania. Coś takiego:

ddb801e443c42be5med.jpg

Udało mi się go tanio wyrwać bo za 450zł z czujnikami i wiązką :)

No i czeka mnie rezanie nastepnej rzeczy czyli czujników parkowania.

Myśle że ten zderzak też bedzie ładnie wyglądał no ale S4 byłby ładniejszy ;(

a będziesz ciągnął wydech od 2,5 TDI ???

Opublikowano
  • Autor

gdzie dorwałeś ori zawias s line ? bo też za takim się oglądam.

Zawis s-line kupiłem 2 lata tem na allegro.

Dzisiaj kupiłem zderzak na tył. Niestety będzie to narazie s-line z czujnikami parkowania. Coś takiego:

ddb801e443c42be5med.jpg

Udało mi się go tanio wyrwać bo za 450zł z czujnikami i wiązką :)

No i czeka mnie rezanie nastepnej rzeczy czyli czujników parkowania.

Myśle że ten zderzak też bedzie ładnie wyglądał no ale S4 byłby ładniejszy ;(

a będziesz ciągnął wydech od 2,5 TDI ???

Nie, do tego zderzaka nie ma sensu bo i tak nie będzie go wiadć.

Opublikowano

Jarol-czemu na dwa kominy nie kupiłeś S lina??

jest pare ładnych na aledrogo? :(

Opublikowano
  • Autor

Jarol-czemu na dwa kominy nie kupiłeś S lina??

jest pare ładnych na aledrogo? :(

Bo ten udało mi sie bardzo tanio kupić a po drugie zderzak s-line bardziej mi się podoba bez wydechu. Co innego S4 tam dwa wydech wyglądają bardzo ładnie.

Opublikowano

Jarol-czemu na dwa kominy nie kupiłeś S lina??

jest pare ładnych na aledrogo? :(

Bo ten udało mi sie bardzo tanio kupić a po drugie zderzak s-line bardziej mi się podoba bez wydechu. Co innego S4 tam dwa wydech wyglądają bardzo ładnie.

ja mam dokładnie takie samo zdanie zderzak z podwójnym wydechem z sline'a w ogóle mi się nie podoba... co innego S4 :slina: :slina: :slina: no ale dorwać nie jest go łatwo...

Opublikowano

[ Co innego S4 tam dwa wydech wyglądają bardzo ładnie.

z eSki jest bajka masz rację

Opublikowano

ale jak w S linie ten element wytłoczony w spoilerze w czarny mat też jest pierwsza klasa- do tego dokładki na drzwi też w czarny mat. no ale co człowiek to inne zdanie- gratuluję zakupu :hi:

Opublikowano

ale jak w S linie ten element wytłoczony w spoilerze w czarny mat też jest pierwsza klasa- do tego dokładki na drzwi też w czarny mat. no ale co człowiek to inne zdanie- gratuluję zakupu :hi:

właśnie tak planuję dokładki od S4 zrobić obowiązkowo czarny mat na srebrnym aucie...

dorwać zderzaka od S4 tez ta opcję ze zderzakiem od s-line rozważę ;-)

Opublikowano
  • Autor

dorwać zderzaka od S4 tez ta opcję ze zderzakiem od s-line rozważę ;-)

S-line wyjdzie sporo taniej. zderzak 450 + lakiernik 300 i za 750zł będe miał tył gotowy. Na S4 to myśle ze 2000zł braknie. Zderzak jest bardzo drogi do tego malowanie no i przeróbka wydechu.

Opublikowano

dorwać zderzaka od S4 tez ta opcję ze zderzakiem od s-line rozważę ;-)

S-line wyjdzie sporo taniej. zderzak 450 + lakiernik 300 i za 750zł będe miał tył gotowy. Na S4 to myśle ze 2000zł braknie. Zderzak jest bardzo drogi do tego malowanie no i przeróbka wydechu.

ale za to efekt :slina: :slina: :slina: tylko pytanie czy warty aż takiej wysokiej ceny...

zobaczę jak to u Ciebie wyjdzie i wtedy się zastanowię ;)

Opublikowano
  • Autor

Co myślicie o takim grilu?? Ładnie bedzie wyglądał ze zderzakiem Caractere???

7a00fbe565c9bc3d.jpg

Opublikowano

może być fajnie :good:

Opublikowano

Do srebrnego ładnie pasuje :wink4:

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

i co Jarol kupiles ten grill ms design? fajnie wyglada ten zderzak Caractere :kox: ja bym jeszcze do fury kupil listwy alu bo masz drewno :thumbdown: chyba ze CI sie tak podoba

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

i co Jarol kupiles ten grill ms design? fajnie wyglada ten zderzak Caractere :kox: ja bym jeszcze do fury kupil listwy alu bo masz drewno :thumbdown: chyba ze CI sie tak podoba

Nie, grila narazie nie kupiłem ale myśle że za niedługo go kupię.

Co do zmian w aucie to troszke ich ostatnio było:

- wymieniłem przednie fotele na kubełkowe

- wymieniłem skrzynie biegów na 6 biegową, długą o oznaczeniu HCK

- wymieniłem sprzęgło z dwumasem na 240mm z BRD

W maju chce zmienić tylny zderzak na s-line. Bardziej chciałbym zapodać zderzak z S4 ale niemoge go nigdzie dorwać.

W następnej kolejności będe robił parkotronic ztyłu ( bo zderzak s-line mam z czujnikami)

Opublikowano

i co sprawdzales v max na tej skrzyni?

mysle ze 240 km/h licznikowe pojedzie :evil:

Opublikowano
  • Autor

i co sprawdzales v max na tej skrzyni?

mysle ze 240 km/h licznikowe pojedzie :evil:

Jeszcze nie sprawdzałem narazie max 210. Przy licznikowych 200km/h mam koło 3400obr. Więc przy 240km/h będzie koło 4 tyś obr i myśle że tyle pojedzie bez problemu może nawet więcej.

Jedyne co moge jeszcze powiedzieć że jazda teraz po autostradzie z prędkośią 180km/h to czysta przyjemność silnik się kręci około 3000obr/min i w aucie jest całkowicie cicho, mniej więcej tak samo jak przy 150km/h na poprzedniej skrzyni. Po za tym 4 bieg jest bardziej krótki i auto ma dużo większą elastyczność między 80-140km/h czyli w przedziale gdzie najczęściej się wyprzedza.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.