Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Porblem z doładowaniem :/

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czytałem tu troche postów

Takie błędy mi wywalało

http://wklej.org/id/668699/

Co sie dzieje: na 3 biegu osiąga 3,8tys obr i odcina doładowanie silnik nie ma mocy i nie chce już nawet przekroczyć 4tys. :/

Ostatnio wymieniałem wężyk między gruszką a N75 i czyściłem N75 :/ (po wyczyszczeniu dwa tygodnie temu raz było dobrze raz wywalało)

Właściwie to teraz nie wiem co zrobić :/

Jakieś pomysły co próbować ?

Opublikowano

Turbo na stół :good:

Opublikowano
  • Autor

W sensie da sie coś z nim zrobić nie robierając go na składniki pierwsze tlyko po prostu wyjmując ?

Opublikowano

tak, jak kierownice w turbo się zapiekają to niestety ale trzeba rozłożyć turbo i je wyczyścić, zwykłe rozruszanie sztangi ręką może pomóc jedynie na chwilę po czym problem z przeładowaniem wróci.

Opublikowano
  • Autor

Kurcze jest gdzies instrukcja w necie może co i jak z tym zrobic zebym niczego nie zepsuł :/

oleju nie bierze wiec szkoda by było zniszczyć turbo :D

Opublikowano

W dziale zrób to sam znajdziesz jak samemu wyczyścić turbinkę. Ale jak nie masz żadnego doświadczenia mechanicznego to lepiej się za to nie bierz.

Opublikowano
  • Autor

Chłopaki z warsztatu zajmują sie blacharką, lakiernictwem i mechaniką też więc w razie problemów będę miał pomoc :)

Póki co to większość rzeczy robiłem sam, tylko za spawanie sie nie brałem ;)

Opublikowano

problem raczej możesz napotkać tylko przy otwieraniu turbiny.... pomoc drugiej osoby się przydaje, demontaż, czyszczenie i montaż nie jest taki skomplikowany :wink4: musisz mieć oczywiście jakiś zakres w narzędziach :good:

Opublikowano

zrob loga 011 dynamicznego do 3tyś obrotow.

Opublikowano
  • Autor

Wiesz juz kiedys kolega mi robił takiego loga. Od samego początku jak miałem samochód w chwili mocniejszego działania turbo (czyli 2tys) nastepowało przeładowanie.

Myślałem że to wężyk miedzy gruszką a N75 bo był mocno wymęczony, powycierany itd. Wężyk wymieniony i teraz jest jak jest :/

Opublikowano

przeladowania w turbo ze zmienna geometria,nie bedzie od nieszczelnych wezykow.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

sprwadz kolego wezyk podcisnienia turbo, czy jest podpiety do komputera :wink4:

Opublikowano

i pamiętaj o jednym jakbyś czasem chciał sam czyścić turbinę nie raz nie można rozdzielić części gorącej wtedy będzie ci potrzeby palnik

Opublikowano

Miałem niedawno ten sam problem , mianowicie 3tys na 3-cim biegu i koniec przeładowanie, na mrozie czasami nawet przy 2tys wyłączało turbo , czyszczenie turbiny i rozruszanie sztangi od gruchy pomogło i teraz śmiga aż miło :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.