Treść opublikowana przez Żywiec
-
Środek do pielęgnacji kokpitu (platików)
to matowe będzie ? heh no merc drewienka ma w połysku, deche matową miękką
-
Dekory malowanie czy oklejanie??
W przypadku tego plastikowego alu i jego struktury nie odbija sie to jakoś na powierzchni folii później? Pod kątem czarnego autka w czarnej skórze trzeba by jakąś pomarańcze może albo ponownie... piano black
-
Rysy na lakierze
No to akurat delikatna obcierka ale efekt ładny Tylko hologramów nie porób
-
Pytanie do lakiernika - jak pozbyć się rdzy na blotnikach?
Przeczytałem ten temat i jestem przerażony A żadne podkłady epoksydowe itd nie pomagają w tej kwestii ?
-
Wgniotki parkingowe.
A jaki element? Czasami jak mocno pogniecione to takie wyciąganie już nie pomoże i łatwiej wymienić element
-
Środek do pielęgnacji kokpitu (platików)
Przez chwile już myślałem że to od Ciebie mi polecili Choice do wnętrze ale jednak nie Firma Centrum Blasku mi go wcisneła i jakoś tak go mam i używam. A co do wnętrza polecisz ? Bardziej pod kątem W124 jednak A4 chyba sprzedam
-
Pomysł na wydech 2.6 abc quattro
Pytaj w Inochi Bardzo fajne wydechy robią
-
[AFN] dizel powyżej 3 tys nie ciągnie
Jeszcze pare przeróbek bez ustawiania map i hamowania i na pewno więcej? A grucha ? wężyki podciśnień?
-
telepanie samochodu
Na postoju tez telepie?
-
Gwizd głośników
Może akurat przy tej zmianie lamp przednich coś z kabelkami jest jeszcze do ogarnięcia ?
-
Środek do pielęgnacji kokpitu (platików)
Ja używam Nielsen Choice i efekt jest moim zdaniem bardzo zadowalający Po dniu jednak należy na błyszczących drewienkach itd jeszcze raz przetrzeć szmatką z mikro
-
Pytanie odnośnie wygłuszenia drzwi
Dużo masz tej pianki w pracy ?
-
[2.8 q AQD] Osłona przegubu - jaką polecacie?
Na elektryczną ?
-
Zatarty silnik a wymiana.
Bierąc taki sam unikniesz komplikacji jak jakaś duperelka nie bedzie pasować
-
Spawany stelaż deski rozdzielczej
Właściwie to normalne spawy, nie widać tu jakiejś ogromnej rzeźby raczej ori, może wewnątrz nie obawiali się rdzy, itp w tej okolicy
-
wywalenie kata
Gotowce są na allegro? Albo samemu wycinać lepić itd
-
Przerysowany i delikatnie wgnieciony błotnik, kupić z demontażu czy isc do lakiernika?
Na takie coś powinien Ci to wyrównać podkładem żeby wypełnić rysę i przymalować bazą + lakier na wiekszej częsci, żeby nie było znać różnicy to od razu odświeżaj lakier na całym aucie czyli strzel sobie polerkę. Jak nie z Twojej winy to powinno pieniążków starczyć takie coś to koszt z 200-300zł za podmalowanie + polerka z 200zł
-
Pęknięty spoiler zderzaka przedniego
A nie masz tam miejsca obok nawiercić drugiego wkręta albo zrobić dziurkę i na opaskę elektryczną złapać sztywno ?
-
Rozpórki co daja ?
W swoim W124 posiadam jakąś taką bardziej tuningową i ogólnie poprawa prowadzenia auto pewniejsze, sztywniejsze budą. Niektórzy obawiają się co z rozpórką przy stłuczce gdyż wtedy jedna strona może pociągnąć drugą ale... lepiej sie nei rozbijać
-
Pytanie odnośnie wygłuszenia drzwi
A to nie wystarczy samą tą pianką drzwi od środka oblecieć a reszte uzupełnić tą cieńsza ? tak warstwami to nie wiem czy jest sens gdzieś tam widziałem że grubsze miękkie pianki dają bezpośrednio za głośnik
-
Tylne głośniki
Jak pod radio to wystarczy coś o niewielkiej mocy tak do 40-60rms maksymalnie Na znanym serwisie aukcyjnym często dorzucają odpowiednie dystanse
-
Różnice w odcieniu lakieru.
Przy takiej różnicy w kolorach nawet za wiele roboty lakiernik nie będzie miał, bez podkładowania/przyciemniania Nawet w tym samym kolorze z dwóch różnych aut widac różnicę w odcieniu czasami (np jedno auto mogło być bardziej eksponowane na słońcu) a co dopiero mówić o dwóch różnych odcieniach już fabrycznie. Maluj
-
Jaki kolor dekorów do granatowej tapicerki
A nie lepiej orginały srebrne ? Tanio by wyrwał i wygląda bardziej seryjnie ori niż te oklejny carbonowe
-
Benzyna a działanie jak diesel brak mocy w wyższych obrotach
Na wyższych obrotach to raczej ulatuje powietrze albo z paliwem coś nie tak, przycyzn może być wiele, check Ci nie świeci? błędu nie daje? Mi na zawalonym filtrze paliwa tak dawno zaniżało że check wypadał i błąd ubogiej mieszanki
-
[2.8 q AQD] Osłona przegubu - jaką polecacie?
A hart nie produkuje ? Kiedyś używałem i były spoko A tak to produkty Febi