Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Niebieskie Audi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A oto moje Audi:

Na początek przód:

Prz_d4.jpg

Lewy profil:

image.jpg

Prawy profil:

image.jpg

Tył:

Ty_5.jpg

Wnętrze:

Wn_trze.jpg

No i na koniec alufelgi ale z powodu zimy sa garażowane:

Felga.jpg

!Tak wiem, że samochód jest brudny no ale z powodu warunków jakie mamy - sami wiecie!

Troche danych:

Rok produkcji: 1997

Pojemność silnika (cm3): 1600

Skrzynia biegów: Manualna

Typ: Sedan/Limuzyna

Kolor: Niebieski

Moc silnika (KM): 101

Rodzaj paliwa: Benzyna

Liczba drzwi: 4/5

Co posiada:

- Wspomaganie kierownicy

- Klimatronik (automatyczna klimatyzacja)

- Elektryczny szyberdach

- 4 x Poduszka powietrzna

- Elektryczne szyby(przód)

- Elektryczne lusterka

- ABS

- Imobilaizer

- Centralny zamek

- CB radio

Opublikowano

Fajna audiczka zmień tylko tą ohydną gałkę zmiany biegów najlepiej na ori poliftową i zdejmij pokrowiec z kierownicy rodem z PRL. :hi: Do tego przenie lampy polift,boczne kierunki białe i można latać.Niech ci służy.

Opublikowano

Jakie plany ??

Opublikowano

Miałem pisać, że wyposażenie takie jak u mnie było w serii ale Ty masz jeszcze szyber...

powodzenia w zmianach :good:

Opublikowano
  • Autor

No właśnie apropo zmian, jak możecie to weźcie podajcie przykłady takie jak kolego syllwek co by sie przydało zmienic.

Opublikowano

Wg mnie pokrowce z siedzen out, pokrowiec kierownicy i gałka zmiany biegów też ;D do tego lampy przód polifty, białe kierunki boczne i wg mnie gleba by się przydała ;)

Opublikowano

Od siebie mogę ci jeszcze polecić wyrzucić z klapy znaczek A4 i 1,6 i jeśli nie masz to podłokietnik,oraz pakiet oświetlenia wnętrza tzn. klamki i nogi.

Opublikowano

Zawieszenie zmienić najlepiej na gwintowane,żeby niżej Audi niżej stała.Pomysłów na mody jest wiele,możesz grill poliftowy dać i ramkę na czarno pomalować.

Opublikowano
  • Autor

He he żeby niżej stała ?? To nie na nasze drogi

Opublikowano

Zależy gdzie i jak kto jeździ albo zapier.. albo lansujesz się na dużej feldze i dobrej glebie :naughty: .Któryś z kolegów na forum dał poglądowy obrazek jak wygląda jego droga z punktu A do punktu B jeśli znajde to ci podrzucę.

Opublikowano

Zależy gdzie i jak kto jeździ albo zapier.. albo lansujesz się na dużej feldze i dobrej glebie :naughty: .Któryś z kolegów na forum dał poglądowy obrazek jak wygląda jego droga z punktu A do punktu B jeśli znajde to ci podrzucę.

sam jestem ciekawy...

Opublikowano

drogadocelu.jpg

No i mam autorem jest LU_Angel.

Opublikowano

nie no co by nie...

mozna, mozna... :)

Opublikowano

dobra felga (chociaż 17"), audi na glebe, ciemne szybki... inne światła ewentualnie przyciemnić te, zmiana kierunków, out pokrowce bo remizą zalatuje. No i podstawa umyć :) Z czasem pomyśleć nad innym radiem i głośnikami w aucie

Opublikowano

załóż lexy i sonary ;p :polew: to najlpesza opcja a tak serio to podpinam sie jak wyzej rob na lifta ! ;p fela 17' max bo na 18 to nie pojedzie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.