Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Centralny zamek zamyka lecz nie otwiera drzwi


cwiro

Rekomendowane odpowiedzi

cześć.

mam problem, ponieważ kiedy chcę otworzyć auto (robię to z kluczyka) to nic się nie otwiera - pompka nie załącza się. Zamykanie natomiast jest poprawne - pompka załącza się i wszystkie rygle się blokują. stało się kilka dni temu natomiast urosło to do dużego problemu gdy pojechałem na rezerwie na stację :thumbdown: okazało się że klapka od wlewu też zamknięta :shocked:

czy możliwe że w zamku w drzwiach kierowcy są jakieś mikrostyki uruchomiające pompkę centrala i styk odpowiadający za otwieranie padł? ponadto dodam że wcześniej już miałem problem z rozładowywaniem nowego aku a teraz gdy central padł aku rozładował się w jedną noc - podejrzewam cetralny zamek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zamku sa styki ktore w zaleznosci czy otwierasz czy zamykasz sie zalaczaja i wysylaja sygnal. rozbiez drzwi i sprobuj przeczyscic i przy okazji mozesz tez kostki od pompki przeczyscic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby dostać się do tych styków to muszę dostać się do zamka - czyli muszę ściągnąć tapicerkę w drzwiach ?

czy szybę też trzeba wymontować czy da się bez?

w zamku sa styki ktore w zaleznosci czy otwierasz czy zamykasz sie zalaczaja i wysylaja sygnal. rozbiez drzwi i sprobuj przeczyscic i przy okazji mozesz tez kostki od pompki przeczyscic :

a to też dobry trop i pompkę mam już na wierzchu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz zdjac tapicerke a szyba nie powinna raczej przeszkadzac. no a dojscie do pompki jest dos latwe wiec mozna zaczac wlasnie od tego dopiero jak to nie pomoze to wtedy rozbierac drzwi. j amialem problem z kierunkami jak zamykalem i otwieralem to czasem nei lapala prawa strona ale przeczyscilem wtyczki i teraz jest git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...