Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ARM] Nie chce zapalić


hellowen

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie mam problem a mianowicie podczas jazdy zgasl mi silnik i nie chce odpalic podczas krecenia rozusznikiem slychac takie lekkie strzelenie z tlumika ... co to moze byc macie jakis pomysl ?? silnik to 1.6 ben-gaz 96 rok auto stoi a nie mam cym do pracy dojechac ... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozrzad zmienialem 1 tys kilometrow temu mam nadzieje ze to tylko to ... :/ [br]Dopisany: 17 Styczeń 2012, 15:03_________________________________________________rozrzad jest dobrze ustawiony swiece i przewody ok ... macie jeszcze jakies pomysly co to moze byc ?? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trudno określić co może z nią być,najlepiej jak byś miał kogoś, żeby podmienić i sprawdzić,pisze o tej przepustnicy- bo znajomy miał podobny objaw jak mu padła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy mogl pasc mi komputer ?? czekam na kabel az mi przysla ale jak mi zgasl po raz ostatni to cos lekko zasmierdzialo w kabinie :/ jakie sa objawy padnietego komputera ??[br]Dopisany: 18 Styczeń 2012, 18:51_________________________________________________sasiad "niby mechanik" powiedzial ze moze to byc sciety klina na wale bo niby jest zaplon dobrze ustawiony znaki tak pokazuja a on tlumaczyl ze jak bedzie chociaz minimalnny luz na tym klinie to juz nie zapali moze miec on rajce ?? bardzo prosze o rady bo autko stoi a ja pozyczonym do pracy jezdze :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tak się stało że zgasł mi na gazie. Okazało się ze po 2ch dniach odpalił - zalało świece. Po prostu wjechałem w kałuże i parownik dostał odrazu zimnej porcji i wlało ciekły gaz.. Tak jakoś :) Tak mam pęknięte nadkole..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...