Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Jakie pompowtryski do Audi B6 1,9 AWX?


WydRos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam standardowe pytanko, i nigdzie nie mogę sie dowiedzieć, a chce mieć pewność, wtryskiwacze to kwota nie 100 czy 200zl więc zakup musi być pewny.

Posiadam teraz z końcówka Q, nigdzie nie mogę ich dostać, ale wiem ze można też założyć inne, ale czy nie będzie problemów? np z mocą, oprogramowaniem samochodu? Jeśli nie, to jakie PD kupić? Czy mogą być z innego 1,9 tdi? np vw passat, sharan, golf?

@pompki mam całkiem rozleciane, a silnikiem trzęsie jak cholera, więc postanowione, teraz tylko kwestia odpowiedniego zakupu.Z góry dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylo sporo na ten temat... Ogolenie jezeli chcesz wymienic komplet to podchodza nawet od 2,0. Poszukaj bo jest tego sporo na forum. Niestey mam ta sama koncowke juz w sumie 3 sztuki zmienialem i zadna nie byla dobra.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat był już wielokrotnie przerabiany i należy użyć szukaj a wszystko jest.

Najlepiej jak byś wsadził do swojego AWX-a pompki o numerach:

038 130 073 AR,AN,BA lub 038 130 079 FX

Kolega "Dranek"wsadził do swojego też chyba AWX-a pompki od Audi 2.0TDI i jest zadowolony.A idą tam takie:

038 130 073 BK,BQ,AX ale szczegółów udzieli Tobie kolega "Dranek" na PW - ma wszystkie kontakty i powie Tobie co i jak...

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W/g mnie w katalogu ustaliłem tak numer BOSCHA 0 414 720 216 OE a numer regenerowanego 0 986 441 560 zamienia to na numer

OE 038 130 073 BA/F[br]Dopisany: 18 Styczeń 2012, 15:42_________________________________________________To jest w/g awx do A4 B6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często piszecie aby szukać bo temat był wielokrotnie wałkowany ;) zerknijcie do tematu za co lubię/nie lubię forum A4 ;) to niemal każdy dawał minusy za forumową szukajkę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem i nic, Ok dzięki więc będę szukał takich PD jak podaliście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj Vin na PW to sprawdze co dokladnie mozna wsadzic. A jak poszukam to chyba AN mam po 50tys 4 szt:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...