Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lancer EVO X


bajk

Rekomendowane odpowiedzi

No lubię ale to ojciec tym jeździ ja się do niego dokladam po to żebym jak przyjeżdżam do pl nie musiał jedzic Auriusem ;) czy innym wynalazkiem.

Szukalem S3 sportback lub EX ale w budżecie nie było samochodu bez jakiegoś ale wiec padlo na rozsądek.

Ja tez stwierdziłem ze zamiast dokladac pieciozerowe sumy na samochód którym może przejadę się dwa razy do roku ( bo tak to teraz wygląda ) wole dołożyć te pieniądze do samochodu ktorym jeżdżę codziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no to też nie jest tak moj ojciec lubi takie auta od lat zawsze miał auta klasy GTI ostatnie 5 jezdzil STI i wie czym to się je ale takie auta maja tez minusy. Drogie ubezpieczenie paliwo i serwis a żeby kupic cos uzywanego co nie jest z przystanku to trzeba miec farta albo celować w mlode auta.Ja zdecydowałem wole dołożyć te pieniądze do siebie i kupić nowe S4 (o ile mi sie będzie podobało w nowej budzie ) lub używane S6 bo jedze tym na co dzień a nie od święta a ten Leon dla ojca i jego osiagi wiecej niz wystarczające tym bardziej ze tata zbliza się już po 70 wiec myślę ze nie zrobi mu az takiej różnicy czy auto ma > 5 sek. Czy 7 z groszem do 100 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szamek sprzedaje S6 to łykaj :decayed:

nieee.. jutro jadę oglądać jednego szybkiego białasa :decayed:

I...? :whistling::decayed:

I nie spełniło moich oczekiwań - za wolne :decayed: szukam dalej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawię*to póki co bez odpowiedzi. Nie jestem jeszcze zdecydowany do końca którą drogą pójść, więc póki co nie cisza :decayed:

W każdym bądź razie nowe auto będzie najwcześniej w styczniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy teraz idą w BMW.

E92 M3.

End of story.

---------- Post dopisany at 09:50 ---------- Poprzedni post napisany at 09:48 ----------

edit: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziek,

Rozmyślałem nad tym, jednak auto już*trochę*staro wygląda i do tego RWD - póki co biorę*pod uwagę tylko AWD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bajk to zdradź chociaż co jest w kręgu twoich zainteresowań :wink:

Znam bajka. Na d*pach razem nie byliśmy bo nie zasłużył ale znam jego upodobania.

Bajk to taki gość co czasami lubi zabawić z butelką sziwajsa 12-to letniego a czasami z torbą proszku 12 gramów shitu 12 tygodniowego. Czem chata bogata.

Jako jego dobry ziom doradzam BMW M3, ale on chce AWD. Myślę AWD i na dzień dzisiejszy nic poza RS6 nie przychodzi mi do głowy,

Czy bajk lubi eksperymentować ? Szczerze ? Przy 100k zł. nie ma sensu tego robić.

Po prostu znaleźć egzemplarz, który mi odpowiada i heja, Pojechać do Sportmila albo Rogala, zrobić softa i przez 2 lata cieszyć się niezawodnością i 95% opierdalania fur na warszawskich ulicach,

As simple as that dude !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bajk to zdradź chociaż co jest w kręgu twoich zainteresowań :wink:

Znam bajka. Na d*pach razem nie byliśmy bo nie zasłużył ale znam jego upodobania.

Bajk to taki gość co czasami lubi zabawić z butelką sziwajsa 12-to letniego a czasami z torbą proszku 12 gramów shitu 12 tygodniowego. Czem chata bogata.

Jako jego dobry ziom doradzam BMW M3, ale on chce AWD. Myślę AWD i na dzień dzisiejszy nic poza RS6 nie przychodzi mi do głowy,

Czy bajk lubi eksperymentować ? Szczerze ? Przy 100k zł. nie ma sensu tego robić.

Po prostu znaleźć egzemplarz, który mi odpowiada i heja, Pojechać do Sportmila albo Rogala, zrobić softa i przez 2 lata cieszyć się niezawodnością i 95% opierdalania fur na warszawskich ulicach,

As simple as that dude !

Za 100k to ciężko będzie o niezajebane RS6. Myślę że takie zdrowe to tak 200k i do tego 20-30k na zrobienie 900PS. Tylko czy ktoś kto do tej pory jeździł "skręcającym" autem wsiądzie do takiego kredensu. To auto jest mega szybkie, ale przy takiej M3 ma zwrotność pługo-solarki, a jak widziałem Bajk lubi torowe zabawy i jak już to wcześniej ująłeś "performance".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bajk się nie chce przyznać bo pewnie szuka DIESLA :naughty: i tu jest problem bo ciężko znaleźć coś zbliżonego osiągami do EX :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom, szukam jakiegoś*320d w kombi :decayed:

Co do budżetu to nie jest aż tak ograniczony, poza tym za 100k to M3 E90 też się nie znajdzie :wink: Oczywiście wiadomo, że najlepiej to by było kupić*super auto za 40k :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...