Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lancer EVO X

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

myślałem że 80tke upalasz

Opublikowano
myślałem że 80tke upalasz

Zimą 8B coupe quattro :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ak w temacie, posiadam na sprzedaż +- 100sztuk opon na upalenie, chociaz na sporej czesci od biedy dalo by sie jeszcze pojezdzic.

Cena za wszystko 3000zł do obadania w bydgoszczy.

GG 3612523

Dzwonić 509464272

a najlepiej @ [email protected]

[sPRZEDAM]100sztuk opon do upalania 17'/18' - Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

dzięki za link, ale wolę jednak pewne opony :wink:

---------- Post dopisany 25-10-2013 at 14:22 ---------- Poprzedni post napisany 26-06-2013 at 15:51 ----------

Auto dzisiaj zmieniło właściciela, tak więc po prawie dwóch latach trzeba przesiąść*się*w coś*nowego :wink:

Opublikowano
dzięki za link, ale wolę jednak pewne opony :wink:

---------- post dopisany 25-10-2013 at 14:22 ---------- poprzedni post napisany 26-06-2013 at 15:51 ----------

auto dzisiaj zmieniło właściciela, tak więc po prawie dwóch latach trzeba przesiąść*się*w coś*nowego :wink:

rs6 ?

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze się nie zdecydowałem na nowe auto - dostałem bardzo dobrą ofertę cenową*i sprzedałem. Pierwsze auto, które jak odjechało to wywołało prawdziwy smutek :decayed:

Opublikowano

Jak Cie znam to jebniesz jakieś BMW...w dizlu...

:decayed:

Opublikowano
  • Autor
:decayed:
Opublikowano
dzięki za link, ale wolę jednak pewne opony :wink:

---------- Post dopisany 25-10-2013 at 14:22 ---------- Poprzedni post napisany 26-06-2013 at 15:51 ----------

Auto dzisiaj zmieniło właściciela, tak więc po prawie dwóch latach trzeba przesiąść*się*w coś*nowego :wink:

Szkoda ze nie dales znać tu na forum. Sprzedałem STI i taka X z wiadomego pochodzenia chętnie bym przytulił no ale już za późno bo nowe auto zakupione.

Opublikowano
  • Autor

Nie dawałem znać*bo w zasadzie nie sprzedawałem :decayed: Kupiłeś X'a?

Opublikowano

Białas sprzedany?? :shock3:

No ciekawe co bedie teraz :naughty:

Opublikowano

Nie kupiłem nowego Leona FR

Opublikowano

szamek sprzedaje S6 to łykaj :decayed:

Opublikowano
Nie kupiłem nowego Leona FR

Kupiłeś 2 Leony FR ? Duży rabat dostałeś ? Pisałeś, że twój ojciec takiego kupił.

Opublikowano
  • Autor
szamek sprzedaje S6 to łykaj :decayed:

nieee.. jutro jadę oglądać jednego szybkiego białasa :decayed:

Opublikowano
Nie kupiłem nowego Leona FR

PPPPPPrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrffffffffffffffffffffffffffffffffffff :polew:

Opublikowano
szamek sprzedaje S6 to łykaj :decayed:

nieee.. jutro jadę oglądać jednego szybkiego białasa :decayed:

I...? :whistling::decayed:

Opublikowano
Nie kupiłem nowego Leona FR

PPPPPPrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrffffffffffffffffffffffffffffffffffff :polew:

A co w tym śmiesznego ?

Opublikowano
Nie kupiłem nowego Leona FR

PPPPPPrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrffffffffffffffffffffffffffffffffffff :polew:

A co w tym śmiesznego ?

Zawsze jak gadaliśmy to wydawało mi się, ze lubisz performance. Czy Leon dostarcza Ci wrażeń ? Czy po prostu takiej fury jeszcze nie miałeś i chciałeś sprawdzić ? :decayed:

Opublikowano

Pojezdzi z tydzien i sprzeda :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.