Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Zmiana kierownicy.


NexoPL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Z racji tego, że moja kierownica jest powycierana w znacznym stopniu postanowiłem ją wymieni, lecz do głowy wpadł mi pomysł, aby wymienić starą kierownicę na łamaną http://allegro.pl/a3-s3-a4-s4-rs4-a6-s6-rs6-tt-tts-ttrs-kierownica-i2038620289.html

Mam audi z 1998r także stara kierownic jest na duży wieloklin.

Głównie chodzi mi o to aby poduszka działała inne funkcje są mi zbędne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm chłopie daj se na luz z taka kiera do b5 z 98' a pozatym najprawdopodobniej nie pujdzie ci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby facet pisze że pasuje do każdej po 98 wiec na duży drobny wielkolin i masz prawo zwrócić towar jeżeli jest niezgodny z opisem wiec kupić i podpiąć i zobaczyć czy nie ma błędu tylko cena 950 kierownica+800złpoduszka = 1750zł za kiere dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze gosciu ma kasy jak lodu. :naughty: dla mnie tez drogo ale ładna to ona jest.ty masz z 98 r a on pisze ze pasuja do audi po 98 r.wiec sie zastanów.najlepiej zadzwon do goscia czy oby na pewno spasuje. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu nazbierałem troszkę kasy i chciałem założyć, poza tym nie chodzi o kupno kierownicy tej z aukcji bo jest droga znajomy ma taką do sprzedania trochę wytartą z poduchą za 900, chciałem się zapytać czy będzie wszystko grało czy poduch nie wywali. No nic jak wyzdrowieję to się przekonam podjadę do niego i zobaczymy tylko obawiam się właśnie o tą poduszkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem na 100% pewien ale te kierownice posiadaja raczej 2 ladunki odpalajace poduszke,a w B5 jest 1. Podlaczyc jakos to da rade, tylko nie wiadomo jak to sie bedzie zachowywac w czasie ewnetualnego dzwona :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o tym czytałem i gadałem z jednym kolesiem, mówił że raz działa raz nie. Chyba sobie odpuszczę ;\

A od RS4 b5? podeszła by?

A jednak! haha kierownice da się podłączyć. Pasuje na wieloklin, poducha i klakson no problemo.

dsc00012n.jpg

202p.jpg

s4swharnessdiagram.jpg

Poduchę podłącza się pod pomarańczową wtyczkę i działa.

Niedługo relacja i foty z nową kierą ;D Poczekam aby na cieplejsze dni ;P

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogaty nie jeździ B5 z '98 :kox:

A wracając do meritum, to jak jest z poducha? Pasuje ta z ori kiery, czy dokopujesz jakąś inną?

Pozdr.

G.[br]Dopisany: 20 Styczeń 2012, 20:08_________________________________________________Ups :embarrassed: teraz doczytałem, że poduch się u tego gościa kupuje... ja nie wiem czy wiesz, że poducha jak spadnie z więcej niż 1m. to już się nie nadaje do zamontowanie, bo może nie zadziałać... a wiadomo, jak się przesyłki traktuje. Poza tym ciekawe, czy ta zaślepka się otworzy tak jak powinna, jak to jest robione przez jakąś tam firme...

Ogólnie kierownica ładna, ale jednak ja bym chyba nie zaryzykował, że w razie "w"... zaszkodzi, a nie pomoże, chyba bym już wolał coś bez PP gdyby miał zmieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie poczytałeś moich postów.

Dobry znajomy ma taką kierownic z poduchą za 900zł(ma u mnie pare długów ale mniejsza z tym). W komplecie dostaję kiere poduche i jakieś tam kable. Nie wiem nie byłem jeszcze u niego bo chory jestem. Na pewno kierownica do obszcia bo jest nieźle zjechana i pocięta tego dowiedziałem się po krótkiej rozmowie. Ufam mu więc z poduchą nie będzie problemu.

W poniedziałek zabierzemy się za to jak będzie cieplej.

PS

Poduszka pasuje z ori kiery, podłącza się ją pod pomarańczową kostkę (w poduszce) Klakson łatwo ogarnąć, kierownica którą chcę kupić niema podświetlenia, przycisków, bez znaczka s line itp.

podobno grzana ale nie wiadomo mówi że idą tam jakieś kable dodatkowe, ale nie wie co to.

No nic w poniedziałek zobaczę co i jak i zdam relację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyglada moze i ładnie.ale ja tam nie jestem przekonany ze poduszka bedzie dobrze działac.oby n igdy nie musiała spełniac swojego zadania. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed:to racja. kolego jak załozysz ta kiere to wrzuc fotki.chetnie zobacze jak ci to wyszło. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...