Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG] Pytanie o licznik JAEGER

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Antenka radiowa do synchronizacji zegarka

Opublikowano
  • Autor

A jak można sprawdzić czy jest dobra bo nie mam antenki w zegarku

Opublikowano

A jak można sprawdzić czy jest dobra bo nie mam antenki w zegarku

Antenki jako takiej nie sprawdzisz bo trzeba by wiedzieć jaki sygnał przekazuje do licznika, jedynie to podłączając do licznika i czy złapie zasięg

Opublikowano
  • Autor

No niestety jest podłączony ten moduł i nic się nie pojawia. Vagiem jest włączone.

Opublikowano

Czasami też ciężko łapie ten zasięg chociaż u mnie gdy odpinałem akumulator to zawsze po nocy zasięg już był.

Opublikowano

Antenka jako taka to nie filozofia, jak jest i ma swoją długość, to działa... pytanie, czy jest podłączona i nie ma przerw na złączach...

Opublikowano
  • Autor

Czytałem i to dużo ale tam wszyscy piszą o antenie w zderzaku.

Opublikowano

ale zasada dzialania jest taka sama, nie masz antenki, wyjmij bezpiecznik od zegarów, podlacz vaga, wlacz i wylacz zegarek radiowy, postaw na otwartej przestrzeni na kilka godzin i powinna zalapac

jesli nie to masz problem, dobrze by bylo jakbys mial drugi modul na podmiane

zawsze jej nie miales ten antenki czy tylko ostatnio

i wogóle wyciagales licznik i sprawdzales czy dobrze wpiety moduł jest nie ma przerwy na kablach??

Opublikowano
  • Autor

Od kiedy kupiłem auto nie mam (jakieś 3 tyg.) wcześniej nie wiem. Zegary wyjmowałem jak szukałem przyczyny nie działającego termometru wszystko jest dobrze podłączone.

Opublikowano

zrób jak napisałem moze sie pokaze

jak nie poszukaj modułu na odmiane

jesli przeczytales calosc to pewnie juz wiesz ze czasami pół roku palmy brak , i wtedy w pewnym nie spodziewanym momencie sie pojawi taki urok

a jak juz jestesmy przy liczniku jaegera masz 1/2 fis tak??

a dlaczego Ci nie wyswietlala temp?? pytam na zas jesli u mnie tfu tfu kiedys padnie??

Opublikowano

dodam,ze mi tez nie dziala.Niewiem czy to moduly zepsute czy w czym innym pies pogrzebany

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie mam 1/2 fis. Szukałem usterki dwa tygodnie. Na szczęście udało się znaleść a była dość dziwna bo wchodząc vagiem w licznik, adaptacja kanał chyba 19 i tam miałem ''0'' i tu się zaniepokoiłem bo powinny być dwie cyfry, ale zmieniłem 0 na 11 i działa. Teraz została tylko antenka. Mój licznik chyba był na jakiejś regeneracji bo są naklejki z 2008r

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.