Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1.9TDI 90KM]dlaczego slaba!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

POMOCY!!! zatankowalem do pelna i juz za dwa kilometry problem TERAZ DAJE GAZU A ONA MULI SIE NIE MA SILY ZA MOMECIK DOSTAJE KOPA IDZIE FAJNIE ALE DYMI NA CZARNO JAK JA PUSCI I 140 TO MAXX CO JEST licze na pomoc :oops:

lukas23: ja wiem na bank nie czytaleś regulaminu i nie byles w newbie :wink:

[ Dodano: 29-10-2006, 23:07 ]

JUZ to naprawilem wybaczcie

[ Dodano: 29-10-2006, 23:31 ]

I co poradzicie cos klubowicze?

[ Dodano: 29-10-2006, 23:50 ]

lukas23 napisz co mogla i jes przyczyna ze jest zamulona a jak dostanie kopa to kopci na czarno PRZEZ CHWILE a przy delikatnej jezdzie szarpie i nie jest taka płynna jak wczesniej BYLO WSZYSTKO OK A TERAZ TO LIPA STRASZNA i jeszcze jak dymi to juz tragedja :?:

Opublikowano

norbi TDI90, jakies dziwne te objawy masz. jesli kopcji jak batory to nieszczelny uklad dolotowy ale pisze, ze kopcji jak dostaje kopa.

Przeplywka jesli by umarla to caly czas raczej by nie jechal. Mozesz odpiac przeplywke i zobaczyc jak wtedy jedzie.

A filtr paliwa i powietrza to kiedy wymieniales??

Najlepsza diagnoza jak zwykle bedzie podpiecie pod Vag-a.

Opublikowano

tak zes namieszal ze nie zabardzo wiadomo o co chodzi .... :roll:

wyglada na to ze zalales jakis syf do kotła ..... moze zamiast ON wlales PB .... :?:

ciezko cos poradzic ... przyczyn moze byc wiele :

-zapchany filtr paliwa

-nieszczelnosc w dolocie

-przepływomierz

-wtryski

podepnij pod Vag'a moze problem sie troszke rozjasni ....

a najlepiej do jakiegos dobrego warsztatu od TDI ....

Opublikowano

Stawiam browara na dziurę w rurach gumowych od turbiny do ic. :twisted:

Opublikowano
  • Autor

baskecior, Czesc jestem juz po diagnozie i okazalo sie ze miales racje ROZERWANY PRZEWOD OD INTER do TURBINY operacja udana ZNOWU ZAPIERNICZA JAK TRZEBA. Dzieki wszystkim za porady :mrgreen:

Opublikowano
ROZERWANY PRZEWOD OD INTER do TURBINY

chyba od turbiny do IC ?

:twisted:

Opublikowano
baskecior, Czesc jestem juz po diagnozie i okazalo sie ze miales racje ROZERWANY PRZEWOD OD INTER do TURBINY operacja udana ZNOWU ZAPIERNICZA JAK TRZEBA. Dzieki wszystkim za porady :mrgreen:

Stosuj 10 przykazań i bedzie ok :twisted: Kiedy otrzymam mojego browara ? :mrgreen:

[ Dodano: 31-10-2006, 00:19 ]

ROZERWANY PRZEWOD OD INTER do TURBINY

chyba od turbiny do IC ?

:twisted:

Kolego ... przewody gumowe lacza silnik z ic i ic z laderem a pozniej lader z silnikiem ... Got it ? :wink:

Opublikowano
ic z laderem

Nie zrozumieliśmy się.... Ty sam napisałeś "od turbo do IC" :D

A u norbiego poszła rura z drugiej strony ;)

Łotomichodziło

I tak szacunek, że na odległość "naprawiłeś" :shock:

Opublikowano
ic z laderem

Nie zrozumieliśmy się.... Ty sam napisałeś "od turbo do IC" :D

A u norbiego poszła rura z drugiej strony ;)

Łotomichodziło

I tak szacunek, że na odległość "naprawiłeś" :shock:

:wink:

Opublikowano

Awaria ewidentinie wskazująca pęknięcie węża - wiem bo sam to przerabiałem.

Opublikowano
Awaria ewidentinie wskazująca pęknięcie węża

to juz wiemy ....

patrz wyzej ... ;-)

problem rozwiazany

zamykam.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.