Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Zamykanie drzwi z pilota-niefabryczny alarm


ems

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Może ktoś z Was spotkał się z czymś podobnym? Dotychczas zamykałem auto za pomocą pilota od dołożonego alarmu. Alarm się zazbrajał, drzwi się zamykały. Od pewnego czasu po wciśnięciu przycisku na pilocie alarm się zazbraja po jakimś czasie dopiero zamykają się drzwi (czasami słychać jakby jeszcze coś próbował siłownikami zrobić) po czym daje sygnały głosowe że coś mu nie pasuje.

W momecie kiedy drzwi zamykam za pomocą oryginalnego kluczyka wszystko działa elegancko. Na fisie nie wyświetla informacji o błędnie otwartych/zamkniętych drzwiach.

Vag podpięty, moduł komfortu nie wykazuje błędów

Gdzie w Vagu sprawdzić stan otwarcia/zamknięcia drzwi/maski/klapy?

[br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 11:12_________________________________________________Sprawa rozwiązana, przy okazji pobawiłem sie kodowaniem alarmu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być padnięta pompka centralnego zamka lub coś ci nie styka, ja w sowim audi miałem problem z zamykaniem, bo też kupiłem piloty podłączyłem i działało OK przez tydzień, później spaliła się pompka centralnego i auto przestało się zamykać z pilota a kluczykiem OK, sprawdzałem raz jeszcze instalację i okazał się że spinki szybko złączki są do kitu i na krótko z lutownicą przerabiałem i od tego czasu odpukać jest OK natomiast od paru dni mam inny problem:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=241559.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...