Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

audizlot.jpg

audizlot1.jpg

Więcej z tych zdjęć nie wyciągnę, następnym razem, aby porządnie uwiecznić chwile wezmę statyw i będzie dobrze. Jeszcze raz dzięki Panowie za spotkanko! :hi:

  • Odpowiedzi 3,7 tys.
  • Wyświetleń 172,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

audizlot.jpg

audizlot1.jpg

Więcej z tych zdjęć nie wyciągnę, następnym razem, aby porządnie uwiecznić chwile wezmę statyw i będzie dobrze. Jeszcze raz dzięki Panowie za spotkanko! :hi:

Te, fotograf. Tyle ziarna ze cala afryke mozna nakarmić :P

Spoko sie patrzy ze puckie znowu sie rozkrecaja. Niech no ja i seiko wbijemy do kraju i juz bedziemy rekordy obecnosci bic ;)

Opublikowano

Te, fotograf. Tyle ziarna ze cala afryke mozna nakarmić :P

Spoko sie patrzy ze puckie znowu sie rozkrecaja. Niech no ja i seiko wbijemy do kraju i juz bedziemy rekordy obecnosci bic ;)

Brakło statywa i albo rozmyte albo takie :(

Opublikowano

Widzę że frekwencja dopisała :) Ja niestety fieste musiałem oddać :grin: teraz mam golfa :wink: ale jeszcze z miesiąc i wpadam na spocik mam nadzieje że w nowej odsłonie :banan:

Opublikowano
  • Autor

Jest super więc oby tak dalej, dzięki za przybycie wszystkim, do następnego spotu [emoji106]

Opublikowano

Dzieki panowie.elegancko podciagamy frekfencje

Opublikowano

Dzięki panowie za spota.

Grucha mam te ledy niebieskie ~4 metry. jak chcesz.

Ps. antresola jest otwarta (chyba)

Opublikowano

Mistrzuniu biere ledy.a jak by ktos cos potrzebowal to jutro jade do grudziadz

Opublikowano

Slu :)

Ale szedłem:)

Opublikowano

Sie wlekles do slupska [emoji23]

Opublikowano

Dobrze bylo bd cieplej to bd jeszcze lepiej :)

Godzinka czasu :)

Opublikowano

będzie cieplej to panowie ogarnijcie jakiegoś spota w week to i my zajedziemy :naughty::drinks::wink::decayed::banan:

Opublikowano

Wladi spodobały mi się te twoje dekory :) swoje zrobię na biało :)

Opublikowano

Wałkiem

Opublikowano

Myslalem lakierem do paznokci :D

Ma malutki pędzelek i dojde w każdy zakamarek :)

Opublikowano

Polecam sylikon

Opublikowano

Dużo lakieru dawales??

Opublikowano

Kuźwa, w czwartki na 19.00 jeżdżę na basen do Akademii Morskiej z córką :(

To masz pecha...nież żona pojedzie :decayed:

A ja z Oksywia do Pucka dopłynę :D

To wez core na spot

Eeee, zboki, ona ma dopiero 12 lat! :grin:

Kuźwa, chętnie zmieniłbym już kółka, ale w związku z tym, że do Wrocka na święta śmigam - rozsądek podpowiada daleko idącą wstrzemięźliwość...

Sprobuj sie nie odezwac :D

I tego się bałem... :decayed::decayed::decayed:

audizlot.jpg

audizlot1.jpg

Więcej z tych zdjęć nie wyciągnę, następnym razem, aby porządnie uwiecznić chwile wezmę statyw i będzie dobrze. Jeszcze raz dzięki Panowie za spotkanko! :hi:

Te, fotograf. Tyle ziarna ze cala afryke mozna nakarmić :P

Spoko sie patrzy ze puckie znowu sie rozkrecaja. Niech no ja i seiko wbijemy do kraju i juz bedziemy rekordy obecnosci bic ;)

Widzę, że jak nie pojadę to porządnej dokumentacji zdjęciowej nie będzie... :wink::decayed:

Opublikowano

Będzie, będzie!

Opublikowano

Zobaczymy, wtorki i czwartki średnio mi pasują. Ale nic nie przesądzam :)

Edytowane przez trzacha197444

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.