Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz Pakietu wewnętrznego QQ1 oswietlenia przestrzeni nóg , kratek , schowka


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

a ja wyciągnąłem żarówki i wrzuciłem tam normalne ledy podklejając czarną lampkę wewnątrz srebrną aluminiową taśmą. i już tak ponad 2 lata śmigam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wyciągnąłem żarówki i wrzuciłem tam normalne ledy
To lampki żarówkowe są aż o tyle tańsze, że opłaci się taka zabawa? :eusathink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o oświetlenie to te ori LED to.... :facepalm: Chyba nawet lepszym pomysłem jest kupić zwykłe żarówkowe i wsadzić żarówki led tak jak zrobił darecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj podłączyłem podświetlenie kratek i coś jest nie tak: palą się cały czas. Cyba nie tak to ma być.. Zasilanie wziąłem z PINów 2, 3 wtyki włącznika świateł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w wyłączniku świateł pozycja auto jest załączona cały czas...

podłącz pod inne źródło np: oświetlenie zapalniczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trzeba było dla pewności sprawdzić czy zasilanie jest cały czas i podłączyć się tam, gdzie napięcie pojawia się po włączeniu świateł mijania (czyli włącza się podświetlenie włącznika). Miernik elektryczny to najlepszy przyjaciel przy tego typu rezankach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by ta uwag była w pierwszym poście, od razu bym tak robił, a tak znów flaki na wierzch... :facepalm:

to jest właśnie rezanie i do nowa rozkręcamy, lutujemy, podpinamy i sprawdzamy...:naughty:

właśnie wtedy podświetlane kratki będą Cię bardzie cieszyć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie wtedy podświetlane kratki będą Cię bardzie cieszyć :decayed:

Ja spędziłem dobrych kilka godzin rezając podświetlenie kratek i nóg z przodu, a moja narzeczona skomentowała to następnego dnia w samochodzie: "TO robiłeś przez tyle godzin w garażu?!" :grin: Ach te kobiety, nie doceniają wysiłku swoich mężczyzn :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie wtedy podświetlane kratki będą Cię bardzie cieszyć :decayed:

Ja spędziłem dobrych kilka godzin rezając podświetlenie kratek i nóg z przodu, a moja narzeczona skomentowała to następnego dnia w samochodzie: "TO robiłeś przez tyle godzin w garażu?!" :grin: Ach te kobiety, nie doceniają wysiłku swoich mężczyzn :decayed:

sowiq, chyba cię przebiję... W mojej b8 nie było podświetlanych daszków przesiwsłonecznych. Kiedy to robiłem, tj. luty i mój blaszak, więc było raptem + 3 stopnie "ciepła", po czterech godzinach przyszła do mnie moja żona zobaczyć co ja takiego ciekawego w tym garażu robię :wink:. "A takie tam lampki i lusterka" - powiedziałem... "A po co to robisz, chodź do domu, zimno jest" - powiedziała żona. OBECNE: pierwsza czynność żony po wejściu do auta, gdy wiozę ją rano w pośpiechu do pracy, to : odchyla daszek, ładnie pali się światełko, a ona poprawia makijaż... i "Jak wyraźnie widać" - mówi... :decayed: A ja... ???? Cieszę się podwójnie :decayed:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kable i klamki podświetlane i te w drzwiach lampki czerwone, pod nogi będą pasować od avanta do sedana

Tak :wink: nie ma roznicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie znajduje się ten moduł Bordnetzsteuergeraet i czy można sprawdzić to bez kabla czy obsługuje QQ1 dzięki za info:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis ma w pierwszym poście :wink:

Aby dostać sie do MODUŁU ELEKTRYKI musimy odpiąć mocowania przekaznikow . Dosc głęboko schowany jest niestety MODUŁ

:( .

Tutaj podpinamy tylko i wyłącznie podswietlenie przestrzeni nóg przód i tył :)

Kliknij tutaj aby zobaczyć oryginalny obraz 720x550px.

27908673.jpg

16169695.jpg

Na szkicu zaznaczone jest w którym miejscu znajduje sie MODUŁ ELEKTRYKI oraz opis poszczególnych wtyk :wink4:

mce88881.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grześ jest jakaś lista sterowników drzwi, które obsługują podświetlenie: klamki, lampki białej i czerwonej?

Po tych przekreslonych kwadracikach nie dojdziemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grześ jest jakaś lista sterowników drzwi, które obsługują podświetlenie: klamki, lampki białej i czerwonej?

Po tych przekreslonych kwadracikach nie dojdziemy...

Jakby wszyscy podali swoje numery to stworzymy ją :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grześ jest jakaś lista sterowników drzwi, które obsługują podświetlenie: klamki, lampki białej i czerwonej?

Po tych przekreslonych kwadracikach nie dojdziemy...

Jakby wszyscy podali swoje numery to stworzymy ją :hi:

W praktyce to raczej nie wykonalne. By mieć 100% pewności czy dany sterownik obsługuje "coś tam", trzeba by było dany mod wykonać. Na forum zapewne kilka osób ma zrobione drzwi na max, za to tylko na jednym czy dwóch wersjach sterownika... A reszta ??? Musiała by być duuuużo większa populacja właścicieli A4, a z tego te 2% fanatyków przerobi swoje mody (i stworzy listę ) wszystkich sterowników, nie tylko w drzwiach :wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja dopisuje swoje z działającym i przerobionym z oświetleniem klamki, dołu, boku i półki:

prostokąciki przekreślone (nie pełne)

42: SW: 8K0 959 793 J HW: 8K0 959 793 E

52: SW: 8K0 959 792 J HW: 8K0 959 792 E

62: SW: 8K0 959 795 C HW: 8K0 959 795 C

72: SW: 8K0 959 795 C HW: 8K0 959 795 C

... aby podnieść liczbę procentową do 3% :wink:

nie wiem co jest ważniejsze w tym przypadku hardware czy software :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy SW Jarku :thumbup1:

Sterowników jest raptem kilka przeciez i bedzie cały lista :wink:

42: SW: 8K0 959 793

52: SW: 8K0 959 792

42: SW: 8K0 959 793 B

52: SW: 8K0 959 792 B

42: SW: 8K0 959 793 D

52: SW: 8K0 959 792 D

42: SW: 8K0 959 793 H

52: SW: 8K0 959 792 H

42: SW: 8K0 959 793 M

52: SW: 8K0 959 792 M

62: SW: 8K0 959 795 C

72: SW: 8K0 959 795 C

62: SW: 8K0 959 794

72: SW: 8K0 959 794

62: SW: 8K0 959 795

72: SW: 8K0 959 795

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...