Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz Pakietu wewnętrznego QQ1 oswietlenia przestrzeni nóg , kratek , schowka


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy mam pytanie odnośnie podświetlania kratek. Mam pakiet QQ1 wszystko działa podświetlenie drzwi , schowek , "nogi" , klamki (choć bardzo słabo - nie wiem czy tak powinno być ) ale nie podświetla mi kratek, czy jest możliwe że mogę tego nie mieć?? Gdzie szukać ewentualnej usterki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok sprawdzę . Grzesiu a powiedz czy w klamkach ta dioda tak słabo świeci ??? podświetlenie na regulatorze mam ustawione na maxa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę o pomoc w temacie podświetlenia schowka w drzwiach bocznych

mój sterownik 8T0 959 793 P nie ma bolca nr 8 aby wpiąć się wtyczką T32 z pinem 8

gdzie mogę się zatem wpiąć aby mieć sterowanie ambience lighting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy wstępuje podświetlenie "Regulacji Ciepło - zimno" oraz przełącznika "otwórz-zamknij" w tylnych

nawiewach ( Klima 3 strefowa ) w pakiecie oswietlenia ??

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy wstępuje podświetlenie "Regulacji Ciepło - zimno" oraz przełącznika "otwórz-zamknij" w tylnych

nawiewach ( Klima 3 strefowa ) w pakiecie oswietlenia ??

pozdrawiam

Jak z przodu masz podswietlane kratki to i tył tez bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jak by się kto pytał to sterownik 8K0 907 063 obsługuje lampki tylko z przodu. tylne już nie brak bolca we wtyczce 17 pinowej pin 14.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy wstępuje podświetlenie "Regulacji Ciepło - zimno" oraz przełącznika "otwórz-zamknij" w tylnych

nawiewach ( Klima 3 strefowa ) w pakiecie oswietlenia ??

pozdrawiam

Jak z przodu masz podswietlane kratki to i tył tez bedzie

Panowie czy przy rzezaniu tego podswietlenia nawiewow z tylu trzeba demontowac tunel srodkowy czy idzie przepchnac kabelki drucikiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to super. dzieki panowie:)

wiem ze nie ten temat ale czy mozna poprosic aby ktos sie odniosl do mojego pytania w dziale klimatronik A4 B8? A dokladnie:

''Moje pytanie podobne a jednak inne. Czy da sie po numerach panelu okreslic kolor wyswietlacza? kupilem panel bo zalezalo mi na chromowanych pokretlach ale nie wiem czy bedzie mozliwosc ich sciagniecia. strasznie ciasno siedza. Moj wyswietlacz jest czerwony a nie ukrywam ze bialy ladniejszy. Numer panelu jaki kupilem to 8K2 820 043 M. rozmieszczenie przyciskow troche inne ale ogolnie chyba te same funkcje ma. ja mam klime 3 strefowa i bez grzanych stolkow. Czy ktos pomoze?''

dzieki

Edytowane przez dymekn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś wie jakie, lub gdzie mogę sprawdzić, jakie numery części do luminacji tylnych nawiewów ??

No i.. wytłumaczyć dla laika jak to podłączyć, aby nie było druciarstwa..

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- 8T0 919 177 B dioda LED 1 szt. kratka tył ***** ( przy klimie 3 ZONE) *****
- 4B0 971 832 wtyka 1 szt.
- 000 979 009 E 1 kabelek ( 2 Piny sa na jednym kabelku )



wtyka 8 PIN :

5- MASA
6- iluminacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jak by się kto pytał to sterownik 8K0 907 063 obsługuje lampki tylko z przodu. tylne już nie brak bolca we wtyczce 17 pinowej pin 14.

Witam

Mam ten sam sterownik i też potwierdzam że tylko przednie lampki można podłączyć, nawet podczas kodowania wywalało błąd jeśli zaznaczyło się tylne lampki :( Przy okazji że posiadam klimatyzację 3 strefową to zainstalowałem sobie ledy w pokrętłach nawiewu z tyłu a to efekt :) ledy sam robiłem, co widać na zdjęciach.

IMG_20151030_233847.jpg

IMG_20151030_233857.jpg

IMG_20151030_232240.jpg

IMG_20151030_232304.jpg

https://youtu.be/BWuSoyNZmzA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie wygląda, możesz napisać co to za diody ?

Dzięki :) ledy to SMD 5050 biała i SMD 5050 RGB z której wykorzystałem czerwoną, każda połączona szeregowo z rezystorem smd 510ohm, obie podłączone do podświetlenia tylnej zapalniczki dzięki czemu mamy możliwość regulacji jasności :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy do tylniego nawiewu są te same ledy co do przednich kratek?

Z tyłu jest inny zestaw LED

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...