Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Grill RS4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

za 200zł z przesyłką ?? ja tak pisałem ???

to może pisałem o griluu z s4 ?

EDIT: cyt "Kupilel okazyjnie grill od rs4 za 300 z przesylka "

tak ci napisałem

tamtego grilla od rs4 sprzedałem bo był w kiepski stanie...i miał ramkę chromowaną ...taką jak w zwykłym grillu

Opublikowano

Aha no może i tak, nie pamiętam bo pw usunalem :tongue4:

w takim razie montuj i pokazuj jak sie rs4 prezenci :good:

Opublikowano
  • Autor

poczekam aż mrozu będą mniejsze....przy -20 odechciewa się grzebania przy aucie...zwłaszcza jak się niema garażu :kox:

Opublikowano

no to fakt.. u mnie w b5 rano termometr -30 pokazywal :blink: mi garaż tyle daje ze nie muszę drapać szyb :decayed:

Opublikowano

poczekam aż mrozu będą mniejsze....przy -20 odechciewa się grzebania przy aucie...zwłaszcza jak się niema garażu :kox:

założenie grilla to 2 min roboty :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

niechce połamać zaczepów więc wole to zrobić na spokojnie...zwłaszcza że będę zmieniał pierwszy raz

Opublikowano

nic nie polamiesz, podwazasz z obu stron płaskim i każdy zaczep po kolei wypychasz, a jak zakladasz to grill sam wskakuje na miejsce :good:

Opublikowano
  • Autor

grill założony...rzeczywiście wystarczy kilka minut....aczkolwiek paluszki troszkę mi zmarzły...

jutro mogę wrzucić foto jak chcecie :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Luty 2012, 22:23_________________________________________________EDIT:

IMG_0969.jpg

IMG_0968.jpg[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 15:58_________________________________________________ps. zastanawiam się nad przemalowaniem ramki na czarno... :mysli:

Opublikowano

Grill RS to dla mnie jeden z lepszych modów w B5

Opublikowano

Jak nie masz chromu wokół szyb to pomaluj ramkę w czarny mat :good:

Opublikowano

Ramke najlepiej to przemaluj swoja stara i podmień. Bo szkoda malować ori ramke z tego grilla :wink4:

Opublikowano

Ten grill jest tak piękny też ze względu na ramkę - bo jest taka satynowa . I to też jest odmienność względem innych audików na drodze .

Opublikowano

Przydałoby się jeszcze wywalić ledy :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

heh...nie ma takiej opcji :kox:

Opublikowano

to i grill nie pomoże :no:

Opublikowano
  • Autor

mnie się podoba tak jak jest....to nie jest temat o gustach... :wallbash:

Opublikowano

Jeszcze i lampy :kwasny:

Ten grill u Ciebie nie zrobi takiej roboty jak powinien.

Opublikowano
  • Autor

w lampach ringi są odłączone...żeby nie robić BMW :cool1:

Opublikowano

Ten grill jest tak piękny też ze względu na ramkę - bo jest taka satynowa . I to też jest odmienność względem innych audików na drodze .

Tylko że ta ramka tu do niczego nie pasuje :cool1: Czarna, albo w folii zrobi lepszą robotę.

A ledy co kto lubi ale w B5 :thumbdown:

To samo sonary :gwizdanie: Nie lepiej było zainwestować w polifty? Albo od razu w czorne polifty? :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.