Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1.8T] Zmiana silnika na 2.7 bi-turbo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, potrzebuję konkretnych informacji co dokładnie bym musiał zmienić przy zmainie z silnika 1.8T na 2.7 bi-turbo. Z góryu dzięki za konkretne info . POZDRO

Opublikowano

norek, no pewnie duzo. Od kompa po wiazki elektryczne. Wydech, moze nawet troche zawias. Uklad dolotowy pewnei. Ogolnie w chu... a kasy jeszcze wiecej. :razz:

Opublikowano

Dolot, wydech, wiązki, ECU, zawias, hamulce itd itp. kończąc na orurowaniu intercoolerów i zmianie kratek w zderzaku.

Opublikowano

ale pomysł na swap ambitny, ambitny .....

Opublikowano

Moim zdaniem lepiej zmienić całą fure

Opublikowano

będzie mniej problemów i taniej wyjdzie.

Opublikowano

bezsensowna zmiana, ja sprzedalbym A4i kupil S4. kasa pewnie wyjdzie podobna a auto zawsze pewne, bez kombinacji.

Opublikowano

ZGADZAM sie z Kolegami......

Duzy KOSZT!!!! niepotrzebne ćwiczenia.... troche zabawy z przednim pasem i innymi wymienionymi sprawami jakie pisali juz chłopaki...

Szybciej kupisz S4 i lepiej to wyjdzie finansowo jak i Przy sprzedazy Puźniejszej...

więc Wybór do kolegi należy...

POZDRAWIAM!!!

~cygann~

Opublikowano

dej se spokój chłopie :grin:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Zupelnie bez sensu pomysł moim zdaniem........

Opublikowano

Zły pomysł!

[ Dodano: 21-11-2006, 11:01 ]

A co powiecie na tą przeróbkę RS'a z 2000 czy 2001roku.

http://www.h-o-t.pl/slow/samochody.php?dir=0

Przód i tył ladnie (kosztowało to sporo pracy ale linia boczna (wnęki na koła) jakies nieproporcionalne do całości co zepsuło cały efekt przeróbki.

Opublikowano
Zły pomysł!

[ Dodano: 21-11-2006, 11:01 ]

A co powiecie na tą przeróbkę RS'a z 2000 czy 2001roku.

http://www.h-o-t.pl/slow/samochody.php?dir=0

Przód i tył ladnie (kosztowało to sporo pracy ale linia boczna (wnęki na koła) jakies nieproporcionalne do całości co zepsuło cały efekt przeróbki.

to samo rzucilo mi sie w oczy, szczegolnie z tylu, gdzie efekt poteguje jeszcze zle dopasowany do blotnika zderzak :P mysle, ze dystanse znacznie poprawilyby wyglad. pomijajac to, projekt bardzo ladny, szczegolnie z przodu :)

Opublikowano
  • Autor

WIELKIE DZIęKI ZA WSZELKIE INFO. POZDRAWIAM

[ Komentarz dodany przez: zdeniu: 24-11-2006, 19:34 ]

nie krzycz, wyłącz Caps Locka :cool:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.