Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili


michu93

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

z przodu wyglada jak ferrari dino ( wiem ze to nie ferrari dino: http://www.motorauthority.com/wp-content/uploads/Ferrari/Dino/1968FerrariDino206GT.jpg )

wiec skoro teraz taka moda ... to moze jakas kopia chinska :polew: ferrarki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alfa romeo spider?[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2008, 11:27_________________________________________________??????????????[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2008, 23:38_________________________________________________ :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samochód pochodzi z Ameryki południowej[br]Dopisany: 04 Wrzesień 2008, 16:09_________________________________________________Sam sobie odpowiem bo widzę że się zabawa skończyła. Jest to - Puma 1980 GTS 1600 cc.Brazil.

A teraz coś bardzo łatwego dla podpowiedzi żeby sie zabawa toczyła to jest to samochód z państwa sąsiadującego z Polską

samochodzik15.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie ciezko bo jeszcze nigdy nie wklejalem takich zdjec i nie wiem jak to sie robi ale moze cos na to poradze, cierpliwosci[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2008, 12:58_________________________________________________946408c2c9b04b71.html[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2008, 13:13_________________________________________________no i d*pa....

[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2008, 13:14_________________________________________________dobra, niech mnie ktos oswieci jak to sie robi. zdjecie na serwerze fotosik.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...