Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BLB] Cofa sie paliwo,zapowietrza sie


vauxhall95

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam drobny problem z b7 BLB.U znajomego padl silnik-lancuszek.Dal do jakis tam fachowcow,kupil drugi slupek,tamci mu zlozyli z 2 jeden-nie wsadzili drugiego slupka,cos glowice przekladali sam niewiem.I auto chodzi ok.Tyle tylko ze cofa sie paliwo.Rano trzeba krecic z 2 minuty zanim odpali.Jak postawie auto pod katem zeby bak byl u gory,pali od dotkniecia.Na dzien dobry poszla vacuum+uszczelka miedzy glowice a vacuum.Ale duzo nie dalo,minimalnie moze lepiej.Fachowcy wymieniali uszczelki pod pompowtryskiwaczami.Bipy i korekcje ok.Jedyne co dziwne to na max rozgrzanym dawka jest 8mg.Gdzie w innych blb bylo 5mg.Ma moc,nie kopci.poza cofajacym sie paliwem wszystko smiga. obstawiam peknieta glowice.Moze ktos mial taki przypadek.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w B7 nie powinna siedzieć w baku pompa paliwa? Miał byś odpowiedź czemu pali ze zbiornikiem w górze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko się to zdarza ale miałem taki przypadek.Pompka chodziła ale prawie nie podawała paliwa.Może to to.Bo chyba przewodów przy silniku nie zamienili. Dawka Raczej nie ma nic do rzeczy czy stoi z góry czy pod góre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba wsadzenie weza przy filtrze paliwa i krecenie rozrusznikiem rozwiewa watpliwosci.Generalnie jak pisze ze ok,to jestem pewny bo sprawdzilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojemu znajomemu tez się zapowietrzał z tym że w B5>po wielkich poszukiwaniach, zamianach pompy paliwa i ustawianiu dawek okazało się że uszkodzony był minimalnie oring na powrocie filtra paliwa > nie wiem jak to się fachowo nazywa ale oring ten znajdował się pod takim plastikowym króćcem na powrocie przewodu z paliwem i wchodzi z góry do filtra paliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...