Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sprzedaż seicento przed pływem 6 miesięcy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam w maju zeszłego roku seicento dla mojej żonki kupiłem za 4 tyś a na umowie było 2 w urzędzie płaciłem podatek od 4 tyś bo takie mieli ceny w tej swojej książeczce żonie jednak nieodpowiadało auto i sprzedaliśmy je miesiąc później za 4,700 zł tyle też jest na umowie

podobno należy zapłacić podatek jeśli samochód sprzedaje się przed upływem pół roku i tak też chciałem zrobić ale w urzędzie powiedziano mi że musze zapłacic od wartości samochodu z umów czyli różnicy 2700 zł a nie wg tego ile zapłaciłem w urzędzie ,nie ma dla nich znaczenia że płaciłem podatek kupna od 4000 tyś mimo że na umowie miałem 2 a teraz mam zapłacić od 2000 tyś z umowy czyli 2700 bo tyle wg nich zarobiłem :polew:

co wy na to?

Opublikowano

No tak podatek od różnicy z umowy, a dziwne, że Ci wzieli podatek od 4 tyś, a nie od tylu ile na umowie .... więc tak jak piszesz od 2700 podatek ...

Opublikowano

No tak podatek od różnicy z umowy, a dziwne, że Ci wzieli podatek od 4 tyś, a nie od tylu ile na umowie .... więc tak jak piszesz od 2700 podatek ...

Masz dokument potwierdzajacy oplate od 4 tys?

Jak tak to im przedstaw i zaplac od 700zł teraz

Opublikowano

No tak podatek od różnicy z umowy, a dziwne, że Ci wzieli podatek od 4 tyś, a nie od tylu ile na umowie .... więc tak jak piszesz od 2700 podatek ...

Od jakiegoś czasu nie interesuje skarbówki cena z umowy, biorą z eurotaxu i basta. Wyjątkiem są auta o wartości poniżej 1000zł, teraz nie trzeba nawet ich zgłaszać :wink4:
Opublikowano
  • Autor

no wiec zapłaciłem wg eurotaxu 4000 zł ale w urzedzie byłem 3 dni temu i dowiedziałem się ze teraz mam zapacic od zysku z wynikajacego z umowy :polew: czyli jak juz pisaem na umowie bylo 2000 sprzedalem za 4700 wiec podatek wg nich od 2700 zl a nie od zaplaty tego z eurotaxu bo moj zysk wynios 2700 haha niemoge banda zlodzieji (mam potwierdzenie wplaty za seicento na 4000 zl moge se nim .... podetrzec :shocked:)[br]Dopisany: 29 Styczeń 2012, 19:53_________________________________________________ps a co jak zapłace podatek te 18% od tych 700 mogą się doczepić?

Opublikowano

Nierozumiem po co ludzie zaniżają kwoty na umowach.....sam sobie to zafundowałeś i dobrze .Na przyszłość nie będziesz juz oszukiwał.

Teraz nic nie kombinuj bo oskarżą cię o fałszowanie danych na umowach celem zaniżenia opłat podatkowych...i łatwo to udowodnią.

Opublikowano

przy sprzedaży trzeba było dalej pisać 2tyś..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.