Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Klimatonik, prawa strona ok a z lewej wieje tylko gorące powietrze


uciuw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wczoraj pojawił mi się problem z klimatronikiem po nagrzaniu kabiny chciałem ustawić temp ok 19 stopni w aucie i spostrzegłem że po zjechaniu z HI na 19 lewa strona cały czas wieje gorącym a prawa wieje normalnie tak jak ustawiłem, więc dałęm lewą stronę na LO żeby wiało zimnym a tu wciąż gorące !!!!!!!! Terazczy dam na low czy hi wieje tak samo (gorąco) dodam że przy zgaszonym silniku słyszałem trykanie jakby klimatronik chciał domknąć klapkę lub coś w tym rodzaju ale z nawiewami było wszystko wporządku.Teraz gdy pojawił się problem już nie słychać trykotania, coś padło i nie jestem pewny co więc proszę o podpowiedż !!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wrclaguna !!!! Czyli mam do wymiany silniczek, pojadę dzisiaj na diadnostykę żeby się upewnić który jak i gdzie !!!!![br]Dopisany: 31 Styczeń 2012, 10:44_________________________________________________Witam ponownie czy może mi ktoś opisać jak zrobić krok po kroku nastawy podstawowe klimatronika [a4 awx 2002] vcds-em !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wymiany silniczek ciepło/ zimno w tunelu kierowcy pod kierownicą przy ściance. Kiepskie dojście ale da radę wymienić Koszt : na allegro ok 60 zł używka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz kierę z prawej to musisz odkręcić schowek i dostęp do silniczka jest dobry jeśli kiera po lewej demontujesz półkę pod kierą ja odkręciłem pedał gazu żeby odkręcić silniczek dostęp tragiczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...