[ALL] Co to za felgi ?? Wg. CUDO

duchpl

Panowie co do felgi ?? Czy to ori AUDI ? Jeśli tak w jakim modelu występowały ? Próbowałem odnaleść na allegro ale jak wpisałem audi w wyszukiwarce to pokazało 400 stron z czego pewnie 80% to Chiny ... Pomóżcie bo zachorowałem.

45767983.jpg

te z drugiego linku owszem, te z pierwszego to z s3, a wzór który szukasz to o to co jak nie inaczej s-line z b7

ale trafiłeś :decayed:

45767983.jpg

są to ori felgi Audi o nr 8E0 601 025 AS 8Z8 , parametrach 7,5 x 17 ET45. seryjnie na tych kołach wyjeżdzały takie samochody:

Audi A4/Avant 05-08

Audi A4 Q/Avant Q/S4 05-08

Audi A4/S4 Cabrio 07-09

Też mnie coś nie pasowało bo 18" później kapnelem się ze to faktycznie od new s3 :) a na takich 17 miałem kupić właśnie avanta w b7 ładnie się prezentują na aucie :) Wzór troszkę podobny ale cena :) ale drugi strzał był lepszy waże ze się znalazły a może pytający skusi sie na wzrór s3 :) takie troszke bardziej agresywne :P