Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Czy to wina wahaczy geometrii czy coś innego??? Prośba o pomoc!!!


piotr26a4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio zobaczyłem w mojej a4 że przednia opona od strony pasażera jest dość mocno zjechana od środka od strony kierowcy minimalnie co to może być za przyczyna dodam jeszcze że cała geometria była robiona jakieś półtora roku temu. auto prowadzi się ok nie słychać żadnych stuków niby wszystko jest ok. Z góry dzięki za pomoc :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbieżność do sprawdzenia i przy okazji zawieszenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko zacznij od sprawdzenia całego zawieszenia a potem dopiero na zbieżność abyś 2x nie płacił. Ustawisz zbieżność a okaże się że masz coś jeszcze uwalone to kasa pójdzie w błoto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko zacznij od sprawdzenia całego zawieszenia a potem dopiero na zbieżność abyś 2x nie płacił. Ustawisz zbieżność a okaże się że masz coś jeszcze uwalone to kasa pójdzie w błoto.

myślę ze jak będą luzy, to mu powie ten co będzie miał ustawiać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stacji powiedzieli że ok więc pojechałem na zbieżność i powiedział że prawy dolny tylny i przedni do wymiany w jednym sworzeń w drugim tuleja oraz dwie końcówki drążków. I jak tu wierzyć diagnostom mało tego byłem na trzech stacjach i na żadnej nic nie znaleźli :facepalm:

Zaraz po świętach planuję założyć nowe kości i jazda...:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo na stacji mało który ogarnia wielowahacz. Lepiej breszką dokładnie sprawdzić. Jak wymienisz i zrobisz zbieżność będzie ok :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo na stacji mało który ogarnia wielowahacz. Lepiej breszką dokładnie sprawdzić. Jak wymienisz i zrobisz zbieżność będzie ok :decayed:

przecież ten zawias to co 3 diesel w naszym kraju ma, a oni jeszcze tego nie ogarniają? :facepalm::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest właśnie bardzo dziwne. Ja też spotkałem się z kilkoma mechaniorami którzy nie mieli pojęcia jak to sprawdzić, wszyscy mówili że wszystko ok a po rozebraniu okazało się że dwie tuleje były do wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...