Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Cieknie paliwo z okolic pompy ...POMOCY :/ (WIDEO)


gawey

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc wszystkim potrzbna pomoc wczoraj w nocy jak parkowalem zobaczylem slady kapania ropki z mojego auta ale ze wzgledu na mroz i cimna pore nie wiem co moglo sie stac siura ropka jak autko chodzi z okolic pompy wtryskowej

zalaczam film widac lanie na 1:40 min

http://www.youtube.com/watch?v=auOI2w382-c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tam daleko w tle się błysnęło ale latałeś ta komórką jak na łódce...weź lusterko i popatrz dokładnie.Obejrzyj filtr od spodu,przewody,wtryski i w szczególności pompę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze latalem telefonem bo sluzylo mi to do oswietlenia bo to byla 11 w nocy a przy okazji nagrywalo sie a co do palenia wiekszych problemow nie ma pali tak jak kiedys

zamieszczam jeszcze raz film i tylko z tego ujecia widac ze sie leje z gory nic nie widac wtryski suche

http://www.youtube.com/watch?v=TQDXR-rrLfY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź dokręcenie tyłu pompy tam gdzie idą przewody do wtrysków. Tam jest duży oring i możliwe że tamtędy ci ucieka. Wyjęcie pompy i wymiana na nowy, da rade samemu to zrobić. Sam już ją rozebrałem, złożyłem i dalej kręci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobny problem... leje mi się diesel z pompy dodatkowo mam ogromne problemy z odpalaniem, kręci dobrze ale nie może zaskoczyć, bo 30 sekundach katorgi odpala z tyłu siwo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najprawdopodobniej leci przez tą tylną srubę albo z pod uszczelki nastawnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez zaczęło się sączyć, zauważyłem po plamach na asfalcie na parkingu. U mnie sączy się dość mocno w połowie pompy, z tego drugiego połączenia patrząc od góry. Zadzwoniłem do pompiarza ,który regeneruje pompy i powiedział ,że poszły uszczelniacze i trzeba wymienić wszystkie, bo w sumie mógłby wymienić tylko te co ciekną ale to nie ma sensu bo pozostałe też zaczną ciec. To tylko kwestia czasu. Taka operacja to koszt 350 zł. Tyle kasuje gość co tylko naprawia pompy wtryskowe, natomiast inni mechanicy kasują ok.200 zł. Ale często wymieniają te, które ciekną nie wyciągając pompy z auta, myślę że nie ma sensu oszczędzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nastawnika pompy leci najprawdopodobniej, sprawdź jeszcze przelewy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nastawnika pompy leci najprawdopodobniej, sprawdź jeszcze przelewy

z nastawnika leje .

robilem to u siebie 2 miechy temu... wymiana wszystkich uszczelnien w pompie + obejrzenie bebechów 350 zł za całość ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czujnik kata wtrysku. aby to zrobic pompa na stół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gawey rozwiązałeś już ten problem z cieknącym dieslem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...