Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[AAH ] MOJA CZARNULA 2.8 V6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WITAM!!Od niedawna jestem szczęsliwym posiadaczem audi A4 2.8 V6 AUTOMAT.JEŚLI CHODZI O WYPOSARZENIE TO NIE JEST ŻLE :>EL.SZYBY PRZÓD,EL. LUSTERKA,EL.REG. REFLEKTORÓW,XENON,KLIMATRONIK,SKÓRA,PODGRZEWANE FOTELIKI,2XPP,TEMPOMAT,ALUSY 16 .CO DO ZMIAN TO W PRZYSZLOŚCI ALUS 17,CIEMNA SZYBA,LAMPY SOCZEWKA. CO MYŚLICIE O GRILU??MOZE JAKIES RADY Z WASZEJ STRONY.CO DO GAZU TO NIE WYWALAM SIEDZI DOBRA SEKWENCJA.POSTARAM SIE DODAC FOTKI. POZDRO!!! http://images26.fotosik.pl/189/1a8695b7e0904e60med.jpg moja fota

[kolego na forum nie używamy CAPSA] - schiller[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2008, 21:12 _________________________________________________http:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2008, 21:30 _________________________________________________http://images26.fotosik.pl/189/1a8695b7e0904e60med.jpg

Opublikowano

Po pierwsze to wyłacz CapsLock'a

Pisząc "moja czarnula" miałeś na myśli Audi czy tą panią za samochodem? :wink4:

Wywal te brewki i siatex w zderzaku obniż zawieszenie a będzie dużo lepiej.

Opublikowano

w nazwie tematu 2.8 AAH, w sygnaturce AAH z 95roku a w opisie piszesz o 2.8 30V ? zdecyduj sie

co do samego auta - automat :thumbdown: masakrycznie obniza osiagi i fun

ciemny kolor wiec jest dobra baza pod modyfikacje - oprocz tego co napisales to na pewno gleba musi dojsc

aa no i brewki ..... no nie bardzo .....

pzdr

Opublikowano

Spoko Audiczka peresik20071

Tak jak koledzy napisali gleba no i te brewki :gwizdanie: ale co do grilla to jest :th:

Opublikowano

Ten silniczek w tym samochodzie to bardzo dobre połączenie(jedynie szkoda ze nie w manualu) a tak poza tym to dla właściwej oceny trochę mało zdjęć, ale na 100% i to najlepiej zaraz zlikwiduj te brewki. Ponadto zaktualizuj swój opis bo takich silników to nie robili w 95r

Opublikowano

felgi troszkę małe... ten silnik ma potencjał i raczej mógłby się toczyć na czymś większym...

siatka w zderzaku.....brak komentarza

brewki....................brak komentarza

ale autko na plus :th: :th:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.