Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Odp: [B5 1Z] Analiza błędów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam i ja sie podepne pod temat zapiolem dzisiaj vag i takie bledy wyskoczyly co to ?

Wednesday, 04 January 2012, 00:49:44

VAG-COM Version: Release 409.1-S

Control Module Part Number: 028 906 021 F

Component and/or Version: 1,9l R4 EDC SG D2I

Software Coding: 00000

Work Shop Code: WSC 01117

2 Faults Found:

01117 - Generator Terminal DF Load Signal

27-10 -- Implausible Signal - Intermittent

00576 - Terminal 15

17-10 -- Control Difference - Intermittent

---------------------------------------------------------------------------

Saturday, 04 February 2012, 12:19:25

VAG-COM Version: Release 409.1-S

Control Module Part Number: 028 906 021 F

Component and/or Version: 1,9l R4 EDC SG D2I

Software Coding: 00000

Work Shop Code: WSC 01117

5 Faults Found:

00575 - Intake Manifold Pressure

17-10 -- Control Difference - Intermittent

65534 - Unknown Error Code

00-00 -- -

00526 - Brake Light Switch-F

03-10 -- No Signal - Intermittent

00557 - Pressure Switch: Power Steering (F88)

27-10 -- Implausible Signal - Intermittent

01131 - Control Circuit for Turn Signals

27-10 -- Implausible Signal - Intermittent

---------------------------------------------------------------------------

Opublikowano

Zaczynamy od wykasowania bledow.

Jazda probna i znow odczyt.

Opublikowano
  • Autor

aha no ok nie problem jest to zrobic. Ale czy jest jakis blod wsrod tych zamieszczonych ktory moze miec wplyw na poranne odpalanie ?

Opublikowano

Zacznij od tego co napisalem wyzej... :)

Zrob odczyt po jezdzie probnej i bedziemy myslec dalej.

wydzielilem Twoj wątek bo się bałagan robi

Opublikowano
  • Autor

odpalilem dzisiaj auto bo wielu godzinach kombinowania i wyskoczyly takie bledy z czego dwa ostanie kasuja sie lecz pojawiaja sie powtornie

Monday, 06 February 2012, 17:44:12

VAG-COM Version: Release 409.1-S

Control Module Part Number: 028 906 021 F

Component and/or Version: 1,9l R4 EDC SG D2I

Software Coding: 00000

Work Shop Code: WSC 01117

3 Faults Found:

01117 - Generator Terminal DF Load Signal

27-00 -- Implausible Signal

00543 - Maximum Engine Speed Exceeded (Engine Warranty VOID! :-)

05-00 -- Input Open

65522 - Unknown Error Code

00-00 -- -

---------------------------------------------------------------------------

Monday, 06 February 2012, 17:44:29

VAG-COM Version: Release 409.1-S

Control Module Part Number: 028 906 021 F

Component and/or Version: 1,9l R4 EDC SG D2I

Software Coding: 00000

Work Shop Code: WSC 01117

2 Faults Found:

00542 - Needle lift Sensor (G80)

05-00 -- Input Open

01118 - Engine Preheating

27-00 -- Implausible Signal

---------------------------------------------------------------------------

prosilbym o szybka pomoc[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 17:58_________________________________________________aha i silnik pracuje niby rowno ale zdecydowanie glosniej klekocze niz wczesniej i oczywiscie na zapalonym silniku miga kontrolka swiec zarowych[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 18:06_________________________________________________postukalem popukalem bo wyczytalem ze to problem z wtryskiem sterujacym a dokladniej z jego okablowaniem i jeden blad znikl lecz pojawil sie kolejny :confused4:

2 Faults Found:

00550 - Start of Injection Regulation

17-00 -- Control Difference

01118 - Engine Preheating

27-00 -- Implausible Signal

Opublikowano

jeśli chodzi o błąd 0550 to: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=search2 - gdyby jednak Ci umknęło to:

Pokaz logi grup :

Statyczne - 004

Statyczne Basic Settings - 000 i 004

Dynamiczne 004

A koledzy którzy wiedzą jak odczytywać logi na pewno Ci poradzą...

Opublikowano
  • Autor

jak logi robic to wiem :>[br]Dopisany: 07 Luty 2012, 09:18_________________________________________________a jest pilna potrzeba robic log dynamiczny gdyz silnik dziwnie glosno pracuje tak jakby rozrzad przeskoczyl a nie chcialbym obciazac silnika

Opublikowano

jeśli w 000BS okaże się, że kąt wtrysku poleciał w kosmos to jasne, że potrzeby nie będzie - wtedy będzie trzeba sprawdzić rozrząd np. pasek, klin...

Opublikowano
  • Autor

juz przepadlo rozebralem auto tylko znaki gdzies szlag trafil i teraz nie wiem jak sprawdzic poprawnosc ustawienia :wallbash:

Opublikowano

juz przepadlo rozebralem auto tylko znaki gdzies szlag trafil i teraz nie wiem jak sprawdzic poprawnosc ustawienia :wallbash:

ach te wzorowanie sie znakami farbką :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

no wlasnie teraz probuje sie dowiedziec jak to ma byc wedlug ksiazki

Opublikowano

wał-w okienku na skrzyni kreska na kole zamachowym na cyndzel w korpusie skrzyni

wałek rozrzadu-trzeba zdjac pokrywe i z tyłu w wałek ma wejsc blokada (walek rownolegle do lini glowicy)

pompa blokada fi 15

Opublikowano
  • Autor

wlasnnie tak kolego zrobilem :good: auto odpalone i znacznie ciszej pracuje jeszcze tylko logi zrobie i zobaczymy co tam jeszcze wyjdzie[br]Dopisany: 07 Luty 2012, 18:44_________________________________________________witam czy jest mozliwosc aby ktos podeslal mi na priva dzialajacego vagaktorym bede mogl zobaczyc grupe 0 i bs

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

czy ten błąd 00575 - Intake Manifold Pressure ma jakis zwiazek z map sensorem

Opublikowano

Moze miec...

Opublikowano
  • Autor

bo w czasie trwania mrozow przeskoczyl mi rozrzad i pojawily sie taki blad i inne rozrzad poprawilem bledy zniknely lecz niestety nie moge logowac grupy 011 bo wartosci sie nie zmieniaja

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.