Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Moja A4 ;)))


Kubica86

Rekomendowane odpowiedzi

K u b i c a...dumnie brzmi, :) napisz coś więcej o silniczku,wyposarzeniu,może zdjęcia środka,

Ładna ,ładny kolorek :th: troszkę zmian i będzie :th:

możesz sobie zrobić ankietę,dla mie pierwsze lub drugie,tylko jaki rozmiar??? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 17 to bym musiał zglebować, a na to nie mam za bardzo peso( choć nie wiem nawet jaki to koszt), czyli narazie myśle o 16 :kwasny: niestety. Motorek rześki AFN 1.9 TDI 110 PS (aktualnie :naughty: powoli ugaduje się z Rogalem na chipa). W środku nie jest różowo ale 2 szybki, szyberdach, lusterka w prądzie, 2 płaszczyzny w kierownicy. Niema klimy ale to moje pierwsze WłASNE autko :> .

[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2008, 19:33 _________________________________________________A Kubica to od nazwiska :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wtakim razie dratuluję pierwszej fury :th: dobra marka jak na początek kariery kierowcy :th:

Sprawdz różnicę cen 16 a 17 bo może lepiej dołożyć.Nie trzeba glebowac od razu.

Podoba mi się KUBICA86 :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie starczą 16 albo może i nie :gwizdanie: lepiej 17 :wink4: ja mam 17 a chcę teraz 18 więc lepiej kup sobie odrazu wieksze 17 :th: (nie trzeba będzie potem zmieniać ) Ładne autko i AVANT :th: :th: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym polecał 17'' :wink4: W sumie śmigam teraz na ori 16'' ale powoli zbieram kasiorke na 17'' takie jak wzór trzeci z aukcji które podałeś :wink4: Ale to dopiero w przyszlym roku :gwizdanie: Autko ładne, bardzo dobry silnik i powodzenia w modyfikacjach :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówicie 17 ale co z zawiechą? Nie będzie wyglądał jak na tyczkach???

Troszke tak :tongue4: Ale jak znajdziesz pare złotych to zmienisz zawias :wink4: A jak zmienisz to będziesz żałował że kupiłeś 16 a nie 17 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisze większość kolegów fele min 17'' a co do zawiechy na początek wrzucisz sprężyny i będzie koszt raczej nie duży, w porównaniu z całym kompletnym zawieszeniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Kubica86 może to Ciebie zainteresuje :th: Kolega greg1 chce się zamienić na zawieszenie, on daje (jeśli dobrze zrozumialem treść tego ogłoszenia :rolleyes: ) ori sport 1BE (takie jak ja mam możesz zobaczyć u mnie na fotkach jak to wygląda), i chyba on chce ori zawias fabryczny czyli bez sportu :wink4: Może Ci sie przydać jak będziesz brał 17'' :kox: Tu link -> http://www.a4-klub.pl/smf/b5_ajm_fabryczne_zawieszenie_sportowe_1be-t29581.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to jest tylko 460 zeta różnicy :tongue4: Przy kwocie jaką chcesz wydać to już pikuś a efekt... mega :kox: :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłem Toory i byłem bardzo zadowolony :th: dla mnie wzór drugi lub pierwszy :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...