Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] Spot Opole I okolice

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To ciśnij bo spot już od 15 :P

Opublikowano

właśnie wróciłem pokręciłem się tam trochę nic szczególnego

Opublikowano
właśnie wróciłem pokręciłem się tam trochę nic szczególnego

co było??

Opublikowano

bardzo mało a4 było...ja byłem taką szarą na DBLu i jeszcze jedna ale b6....dużo golfików II,III,pare IV,troszke pasków,cabrio 80tka i I golfik też,nawet fajne scirocco było:) w sumie może na oko 50 maszyn...jeżeli kogoś ominąłem to przepraszam :D

---------- Post added at 21:09 ---------- Previous post was at 21:08 ----------

mam pare fajnych fotek ale nie mogę jeszcze dodawać:(

Opublikowano
:banan: to nawet
Opublikowano

Jak będzie jeździć więcej A4 na spoty to będzie więcej furek. :P To był forumowy ale jedźcie 15 na międzyforumowy napewno się nie zawiedziecie :D

Opublikowano
właśnie wróciłem pokręciłem się tam trochę nic szczególnego

co było??

wiesz co widziałem jedną A3 reszta same VW. ja ostatnio byłem na spocie vagteam z Opola

Opublikowano

Chłopaki to był spot forumowy na rozpoczęcie sezonu forum opolskiego vaga. 15 kwietnia jest V międzyforumowy spot vaga i tam napewno będzie więcej aut no niestety głównie VW bo tego dużo jeździ ale Audi też jest trochę na opolskim vagu i innych forach więc napewno będzie na co popatrzeć. Ja niestety nie dam rady bo jestem w NL :(

A co do fotek o można zobaczyć na forum www.opolskivag.pl w dziale Zdjęcia ze spotów i zlotów :D

Opublikowano

w tamtym roku na międzyklubowym troche aut było. pojawili się auta z forum opolskivag, golf.pl i vagteam.polska (audi A4), pogoda dopisała było fajnie

Opublikowano

jeżeli ktoś ma chęci to może podjechać na spota o 19 na parkingu pod amfiteatrem - ja będe

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

jak ktoś ma ochotę niech przyjedzie pod amfiteatr o 19 dziś, będę czarną B6 - taki szybki spontan

Opublikowano

Gdybym wiedział szybciej. Ajjj do 20.30 byłem w Opolu :kwasny:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

dostałem telefon że znajomi będą więc tak spontan

---------- Post dopisany 05-06-2012 at 20:35 ---------- Poprzedni post napisany 20-05-2012 at 11:11 ----------

padła propozycja zrobienia spota w czwartek w Opolu, kto jest chętny??

---------- Post dopisany 06-06-2012 at 14:51 ---------- Poprzedni post napisany 05-06-2012 at 20:35 ----------

ja dziś odpadam, ale jutro jak najbardziej na spota

---------- Post dopisany 07-06-2012 at 14:37 ---------- Poprzedni post napisany 06-06-2012 at 14:51 ----------

dziś o 18 spot na parkingu pod amfiteatrem

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Vagovwisko obowiązkowe tym bardziej że plakat u mnie na szybie w aucie już wisi koło miesiąca hehe :kox:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

piątek 10.08.12r parking na karolince obok toru kartingowego godzina 18 z kilkoma kolegami robimy spota, zapraszamy wszystkich chętnych. Gdyby padał deszcze to Mc Donald ul. Wrocławska obok BP

Opublikowano

ilu was mniej wiecej bedzie?;)

Opublikowano

4-5

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.