Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] Spot Opole I okolice

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to ladnie,i co mandacik wylapales jakis czy spokojnie,

Opublikowano
no to ladnie,i co mandacik wylapales jakis czy spokojnie,

nie na luzie,zapomnialem dodac jak wracalem po pulnocy z nysy to jeszcze straz graniczna mnie kontrolowala...kuwa jak sie bawic to na calego :grin::grin:

Opublikowano

albo grubo albo wcale:decayed: no to niefart taki maly:facepalm:

Opublikowano

jak po spocie :naughty:

Opublikowano

spoko,sciepa na forum byla i do srody powinno byc,bedziemy dzialac :naughty:

Opublikowano
Wiesz, ja zamknąłem ten rozdział w moim życiu i nie chce wracać do dyskusji o nich, tym bardziej jeżeli nie uczestniczą w niej, na co zresztą nie mam tez ochoty. Po prostu chciałem dać tylko znać ze jeżeli już pojawię się na jakimś spocie w Opolskim to na takim na którym ich nie ma, lub na takim który nie ma nic wspólnego z Vagteam.pl

Tygrysek :P ?? z jednym z pierwszych białych b7 ??

Opublikowano

he ????

Opublikowano

o ile się nie mylę to RS to kiedyś Tygrys, auto się zgadza :P

Opublikowano

aha..

Kolego znamy sie byles na jakims spocie w Opolu?

Opublikowano
o ile się nie mylę to RS to kiedyś Tygrys, auto się zgadza :P

siema Mik , tak zgadza się

zrobiłeś już nowe auto?? śmigasz już nim?? bo widziałem ze starego już nie ma na podwórku:)

Opublikowano

Myslalem ze da sie rozpoznac ze zmienilem tylko Nick? Przeciez dane w profilu nadal sa te same, fotka w podpisie tez sugeruje auto...

Opublikowano

Tak skrzyżowanie S4S już jezdzi :D właśnie bawię się z fotochromami. Starej eski już nie ma bo została sprzedana i rozebrana na części a silniczek mam pod maską :D

co do rozpoznania profilu to na 100% nie byłem pewien ale z jakiegoś powodu skojarzyłem :)

co do mojego bywania na spotach to kiedyś bardzo często bywałem ale się jakoś posypało / dawne czasy / kolega Sebastian mnie kojarzy, zresztą moje stare s4 b5 też coś widzę :)

Opublikowano
Tak skrzyżowanie S4S już jezdzi :D właśnie bawię się z fotochromami. Starej eski już nie ma bo została sprzedana i rozebrana na części a silniczek mam pod maską :D

co do rozpoznania profilu to na 100% nie byłem pewien ale z jakiegoś powodu skojarzyłem :)

co do mojego bywania na spotach to kiedyś bardzo często bywałem ale się jakoś posypało / dawne czasy / kolega Sebastian mnie kojarzy, zresztą moje stare s4 b5 też coś widzę :)

Ty miales S4??? :facepalm:

:decayed:

Opublikowano

hehe nie wiedziałeś

a8305acc7c86334bm.jpg

Opublikowano

chłopaki wasza mis opolszczyzny potrzebuje pomocy postarajmy sie jej pomóc tu wszystko niżej wyjaśnię :)

witam wszystkich :hi::hi:

proszę o pomoc w głosowaniu dla Dominiki Kucharczyk

za pomoc będę wdzięczny

trzeba polubić to V.I.P.-STARS | Facebook inaczej głos nie bedzie ważny a nastepnie zdjecie Dominiki najlepie i udostępnić bo więcej punktów.. Damy radę musi wejść do finału :wink::wink::wink:

UWAGA KONKURS!!!! | Facebook

pozdrawiam

Opublikowano

B5 S4 dawała rade:) jestem ciekaw jak prezentuje się nowa S4 B6, jak ją kupiłeś to widziałem ja raz na podwórku i powiem Ci że kolorek robi zaje..... wrazenie. Muszę Cie teraz wypatrywać na mieście:)

Opublikowano

Ładnie, ładnie sie porobilo :)

Za 2 tygodnie robicie jakiegoś spota? Możemy sie spotkać, bo będę tydzień w Polsce ;)

Opublikowano

Mozemy cos splanowac :wink:

Opublikowano

B5 S4 dawała rade:) jestem ciekaw jak prezentuje się nowa S4 B6, jak ją kupiłeś to widziałem ja raz na podwórku i powiem Ci że kolorek robi zaje..... wrazenie. Muszę Cie teraz wypatrywać na mieście:)

będzie trudno bo na codzień po mieście wożę się lupo 3l bo mi się biegów nie chce zmieniać :P S4 prędzej wypatrzysz w nocy na miescie albo za dnia w trasie :P np rano do Prudnika

to gdzie ten spot za 2 tygodnie i o której?? jezeli 27 i 28 to wieczorem mogę być bo zajęcia mam

Opublikowano

jak za tydzien to w piątek jak najbardziej, weekend odpada - nie bede w stanie kierowac na pewno:) ewentualnie 2-4 listopada. trzeba sie zgrac. a konkretnie kiedy przyjezdzasz??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.