Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Spot Opole I okolice


paulooo

Rekomendowane odpowiedzi

no to ladnie,i co mandacik wylapales jakis czy spokojnie,

nie na luzie,zapomnialem dodac jak wracalem po pulnocy z nysy to jeszcze straz graniczna mnie kontrolowala...kuwa jak sie bawic to na calego :grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ja zamknąłem ten rozdział w moim życiu i nie chce wracać do dyskusji o nich, tym bardziej jeżeli nie uczestniczą w niej, na co zresztą nie mam tez ochoty. Po prostu chciałem dać tylko znać ze jeżeli już pojawię się na jakimś spocie w Opolskim to na takim na którym ich nie ma, lub na takim który nie ma nic wspólnego z Vagteam.pl

Tygrysek :P ?? z jednym z pierwszych białych b7 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslalem ze da sie rozpoznac ze zmienilem tylko Nick? Przeciez dane w profilu nadal sa te same, fotka w podpisie tez sugeruje auto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak skrzyżowanie S4S już jezdzi :D właśnie bawię się z fotochromami. Starej eski już nie ma bo została sprzedana i rozebrana na części a silniczek mam pod maską :D

co do rozpoznania profilu to na 100% nie byłem pewien ale z jakiegoś powodu skojarzyłem :)

co do mojego bywania na spotach to kiedyś bardzo często bywałem ale się jakoś posypało / dawne czasy / kolega Sebastian mnie kojarzy, zresztą moje stare s4 b5 też coś widzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak skrzyżowanie S4S już jezdzi :D właśnie bawię się z fotochromami. Starej eski już nie ma bo została sprzedana i rozebrana na części a silniczek mam pod maską :D

co do rozpoznania profilu to na 100% nie byłem pewien ale z jakiegoś powodu skojarzyłem :)

co do mojego bywania na spotach to kiedyś bardzo często bywałem ale się jakoś posypało / dawne czasy / kolega Sebastian mnie kojarzy, zresztą moje stare s4 b5 też coś widzę :)

Ty miales S4??? :facepalm:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki wasza mis opolszczyzny potrzebuje pomocy postarajmy sie jej pomóc tu wszystko niżej wyjaśnię :)

witam wszystkich :hi::hi:

proszę o pomoc w głosowaniu dla Dominiki Kucharczyk

za pomoc będę wdzięczny

trzeba polubić to V.I.P.-STARS | Facebook inaczej głos nie bedzie ważny a nastepnie zdjecie Dominiki najlepie i udostępnić bo więcej punktów.. Damy radę musi wejść do finału :wink::wink::wink:

UWAGA KONKURS!!!! | Facebook

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B5 S4 dawała rade:) jestem ciekaw jak prezentuje się nowa S4 B6, jak ją kupiłeś to widziałem ja raz na podwórku i powiem Ci że kolorek robi zaje..... wrazenie. Muszę Cie teraz wypatrywać na mieście:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie, ładnie sie porobilo :)

Za 2 tygodnie robicie jakiegoś spota? Możemy sie spotkać, bo będę tydzień w Polsce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B5 S4 dawała rade:) jestem ciekaw jak prezentuje się nowa S4 B6, jak ją kupiłeś to widziałem ja raz na podwórku i powiem Ci że kolorek robi zaje..... wrazenie. Muszę Cie teraz wypatrywać na mieście:)

będzie trudno bo na codzień po mieście wożę się lupo 3l bo mi się biegów nie chce zmieniać :P S4 prędzej wypatrzysz w nocy na miescie albo za dnia w trasie :P np rano do Prudnika

to gdzie ten spot za 2 tygodnie i o której?? jezeli 27 i 28 to wieczorem mogę być bo zajęcia mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...