Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] Spot Opole I okolice

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
wpadne gdzies o 16 :) jak lubisz prezenty to powinien Ci się spodobać :) co bedziesz w audi robic?

Jezu badz za raz PLIS :banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan:

w audi rozrzad itd.

Opublikowano

idę do rodziców na obiad na 14. nie dam rady wcześniej :(

Opublikowano
idę do rodziców na obiad na 14. nie dam rady wcześniej :(

Ale moj prezent !!!! :polew:

Opublikowano

jak przyjade to bedzie :)

Opublikowano
jak przyjade to bedzie :)

Czlowieku daj zyc !!!!

Zdradz choc rabek tajemnicy :decayed:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
jak przyjade to bedzie :)

Czlowieku daj zyc !!!!

Zdradz choc rabek tajemnicy :decayed:

nie powiem bo się domyślisz :)

---------- Post dopisany 28-05-2013 at 20:24 ---------- Poprzedni post napisany 03-05-2013 at 12:41 ----------

ktoś chętny na spota w piątek w Opolu??

Opublikowano

no niestety ja nie dam rady pracuje z tego co wiem na razie :facepalm:

Opublikowano

witka panowie :hi: któz to taki wychaczył mnie w Ozimku i zostawił karteczke za szyba :decayed:

Opublikowano

jak ktoś jest chętny to o 19 pod amfiteatrem na parkingu robimy spota. Zapraszam

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

czyli na Opolu nie ma ekipy na spoty ? Jeszcze w 2008 roku na spotach miałem przyjemnosc poznac Nypala i Schillera, naprawde fajni ludzie, niestety chyba ich juz nie ma na tym forum. Dobrze by było zmontowac jakąś ekipe na spontaniczne spotkania ....

Opublikowano
czyli na Opolu nie ma ekipy na spoty ? Jeszcze w 2008 roku na spotach miałem przyjemnosc poznac Nypala i Schillera, naprawde fajni ludzie, niestety chyba ich juz nie ma na tym forum. Dobrze by było zmontowac jakąś ekipe na spontaniczne spotkania ....

Dokladnie tak.

Seba zna ludzi ww przez Ciebie z ekipy "VAG TEAM" :decayed:

Opublikowano

hej, wiesz co czasami się spotykamy w Opolu na spotach z chłopakami z vag i A4. Jakoś na początku czerwca byliśmy na mini spocie pod amfiteatrem. Ja jak tylko mogę to spotykam się z chłopakami z Kędzierzyna. Można coś zrobić w piątek lub w sobotę, tylko nie wiem czy będą chętni.

Opublikowano

Ja jestem spod Opola i również byłbym chętny na jakiś spot

Opublikowano

chłopaki jeżeli jesteście chętni to możemy zrobić spota w piątek o 19 pod amfiteatrem.

---------- Post dopisany 04-07-2013 at 18:41 ---------- Poprzedni post napisany 03-07-2013 at 20:53 ----------

padł pomysł żeby zrobić spota w weekend nad jeziorkiem z kobietkami naszymi. Co Wy na to??

Opublikowano

ja zawsze sie pisze na spoty, tylko moje B7 jest swiezym zakupem i stoi u brata w Nysie na serwisie, jutro po pracy tam jade po auto , ale wracam w sobote poznym wieczorem.... jednak trzymam reke na pulsie liczac, ze cos i u nas sie rozkreci

...pomysł z kobietami tez jest OK

Opublikowano

jak dla mnie możemy się spotkać w niedziele popołudniu lub w next weekend, jestem elastyczny więc się dostosuje do reszty.

A tak na marginesie ma ktoś w Opolu lub okolicach ramki na tablice , bo musze zmienić.

Opublikowano

mogę załatwić jakieś jak potrzebujesz

w niedziele jadę do Opola na małe zakupy także możemy pod jakimś centrum handlowym wchodzi tylko Karolinka i Turawa park bo Solarisa nie za bardzo lubię :grin:

Opublikowano

ramki za 5 zł ma Lellek :) naprawde fajne ze znaczkiem audi, jedyny minus to logo lellek :)

Opublikowano

ale chodzi mi o ramki klubowe :)

Opublikowano

Klubowych nie mam ale też bym zakupił 1 bo do B7 tylko tył :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.