Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Spot Opole I okolice


paulooo

Rekomendowane odpowiedzi

wpadne gdzies o 16 :) jak lubisz prezenty to powinien Ci się spodobać :) co bedziesz w audi robic?

Jezu badz za raz PLIS :banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan:

w audi rozrzad itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idę do rodziców na obiad na 14. nie dam rady wcześniej :(

Ale moj prezent !!!! :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak przyjade to bedzie :)

Czlowieku daj zyc !!!!

Zdradz choc rabek tajemnicy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak przyjade to bedzie :)

Czlowieku daj zyc !!!!

Zdradz choc rabek tajemnicy :decayed:

nie powiem bo się domyślisz :)

---------- Post dopisany 28-05-2013 at 20:24 ---------- Poprzedni post napisany 03-05-2013 at 12:41 ----------

ktoś chętny na spota w piątek w Opolu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety ja nie dam rady pracuje z tego co wiem na razie :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witka panowie :hi: któz to taki wychaczył mnie w Ozimku i zostawił karteczke za szyba :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli na Opolu nie ma ekipy na spoty ? Jeszcze w 2008 roku na spotach miałem przyjemnosc poznac Nypala i Schillera, naprawde fajni ludzie, niestety chyba ich juz nie ma na tym forum. Dobrze by było zmontowac jakąś ekipe na spontaniczne spotkania ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli na Opolu nie ma ekipy na spoty ? Jeszcze w 2008 roku na spotach miałem przyjemnosc poznac Nypala i Schillera, naprawde fajni ludzie, niestety chyba ich juz nie ma na tym forum. Dobrze by było zmontowac jakąś ekipe na spontaniczne spotkania ....

Dokladnie tak.

Seba zna ludzi ww przez Ciebie z ekipy "VAG TEAM" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, wiesz co czasami się spotykamy w Opolu na spotach z chłopakami z vag i A4. Jakoś na początku czerwca byliśmy na mini spocie pod amfiteatrem. Ja jak tylko mogę to spotykam się z chłopakami z Kędzierzyna. Można coś zrobić w piątek lub w sobotę, tylko nie wiem czy będą chętni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem spod Opola i również byłbym chętny na jakiś spot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki jeżeli jesteście chętni to możemy zrobić spota w piątek o 19 pod amfiteatrem.

---------- Post dopisany 04-07-2013 at 18:41 ---------- Poprzedni post napisany 03-07-2013 at 20:53 ----------

padł pomysł żeby zrobić spota w weekend nad jeziorkiem z kobietkami naszymi. Co Wy na to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zawsze sie pisze na spoty, tylko moje B7 jest swiezym zakupem i stoi u brata w Nysie na serwisie, jutro po pracy tam jade po auto , ale wracam w sobote poznym wieczorem.... jednak trzymam reke na pulsie liczac, ze cos i u nas sie rozkreci

...pomysł z kobietami tez jest OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie możemy się spotkać w niedziele popołudniu lub w next weekend, jestem elastyczny więc się dostosuje do reszty.

A tak na marginesie ma ktoś w Opolu lub okolicach ramki na tablice , bo musze zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę załatwić jakieś jak potrzebujesz

w niedziele jadę do Opola na małe zakupy także możemy pod jakimś centrum handlowym wchodzi tylko Karolinka i Turawa park bo Solarisa nie za bardzo lubię :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ramki za 5 zł ma Lellek :) naprawde fajne ze znaczkiem audi, jedyny minus to logo lellek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...