Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] Spot Opole I okolice

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
e tam skromny avant :D który czasem zawstydza nie skromne wozidła :P

Skromny to Ty jestes :grin:

Jestes dzis na pitstopie....

Opublikowano
poprzednia wersja nie była tak zmodzona więc troszkę lepiej obecnie :D

poprzednia wersja zasuwała, a jak teraz jest jeszcze wzmocniona to już w ogóle kosmos jak to musi iść :)

Opublikowano
poprzednia wersja nie była tak zmodzona więc troszkę lepiej obecnie :D

poprzednia wersja zasuwała, a jak teraz jest jeszcze wzmocniona to już w ogóle kosmos jak to musi iść :)

Pewno tak jak moje wozidlo :polew:

Opublikowano
e tam skromny avant :D który czasem zawstydza nie skromne wozidła :P

Skromny to Ty jestes :grin:

Jestes dzis na pitstopie....

Zaraz jadę oblukać co tam się dzieje, niestety niespodziewana robota mi wyskoczyła i dlatego tak późno ...

---------- Post dopisany 29-09-2013 at 13:43 ---------- Poprzedni post napisany 28-09-2013 at 23:36 ----------

Jak pojechałem przed północą to wróciłem po 4

Opublikowano
e tam skromny avant :D który czasem zawstydza nie skromne wozidła :P

Skromny to Ty jestes :grin:

Jestes dzis na pitstopie....

Zaraz jadę oblukać co tam się dzieje, niestety niespodziewana robota mi wyskoczyła i dlatego tak późno ...

---------- Post dopisany 29-09-2013 at 13:43 ---------- Poprzedni post napisany 28-09-2013 at 23:36 ----------

Jak pojechałem przed północą to wróciłem po 4

pierdzielisz :kwasny: opowiadaj co sie dzialo??

mowilem koledze ze mozesz sie zjawic :naughty:

sluchaj na wtorek plan jest na wypad do kina --moze sie wybierzesz przed lub po gdzies staniemy przybajurzymy ??

Opublikowano

Coś jak na filmiku

Making of PITSTOP-OPOLE - YouTube

Niestety zabrakło pamięci dlatego krótko .

Wtorek temat do dogadania :-)

Opublikowano

Niezle panowie :)

---------- Post dopisany 01-10-2013 at 06:49 ---------- Poprzedni post napisany 30-09-2013 at 10:12 ----------

Dzis w kinie o 20 leci film "agenci" wiec jak ktos chetny to do zobaczenia.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Łukasz widziany wczoraj na ozimskiej ok 15:D Widziałem że ruły z IC na wierzchu:thumbup1:

Opublikowano

Panowie co tam jakiś spot na weekend w op ?

Opublikowano

Ja bede na uczelni...moze uda sie na szybka bajerkę spotkać:D

Opublikowano
Łukasz widziany wczoraj na ozimskiej ok 15:D Widziałem że ruły z IC na wierzchu:thumbup1:

To fakt jezdzilem wokol komina i dawalem w piz*e jak nigdy :-/

Maly ruch byl i nudzilo mi sie bo czekalem na moja.

Wysłane z mojego XT910 przy użyciu Tapatalk 4

Opublikowano

Łukasz ja się jeździ na bixie ??? powiedz mi jeszcze to tam masz za ledy w środku bo Michał mówił że gema świeca :wink:

Opublikowano

ja tam zawsze chętny ale w ten weekend nie ma mnie w Opolu.

Opublikowano
ja tam zawsze chętny ale w ten weekend nie ma mnie w Opolu.

oki szkoda

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Pilna sprawa. Potrzebna pomoc dla rodziny która stanęła autem. Kto może pomóc niech do mnie zadzwoni.... 

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Dzieje się tu jeszcze coś, czy tyle co na mieście czyli nic ?

Opublikowano

jak widzisz cisza :kwasny:

nudzisz sie ? to moze spot

Opublikowano
jak widzisz cisza :kwasny:

nudzisz sie ? to moze spot

Chetnie kolego , ale własnie w ostatnia sobote zostałem objęty systemem dozoru elektronicznego i mam wolny czas jedynie w niedziele miedzy 10 a 14 :facepalm: Mimo wszystko jakby co to dawaj znać :wink: Czy to możliwe że widzialem Twoje autko dziś rano w okolicach Politechniki w Opolu ? Pozdrawiam

Opublikowano

Dozoru czego :-) eh no spoko.

Mozemy sie zgadac na spota.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

:hi: Siema panowie kto to i czemu radia nie używa :P

2014_08_08_17_27_36.png

Firmuś daj na PV fona to ogarniemy jakiegoś spontana spota nad jeziorkiem :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.