Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] Spot Opole I okolice

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja też chętnie ale po 14

Opublikowano
ja też chętnie ale po 14

No wiec dzialamy !!!

Ps.Najlepszego Małolat :lol1:

Opublikowano

a dziękuje dziękuje bardzo:decayed:

Opublikowano
a dziękuje dziękuje bardzo:decayed:

f*ck :facepalm: zapomnialem zlozyc solenizantowi zyczen jak dzwoniles_wybacz :glupek2:

tak jak gadalismy do czwartku.

ps.

ludzie zorganizujcie sie !!!

Opublikowano

Jak będzie po 14 w okolicach Karolinki to podskoczę, a jak będzie po 17 to już gdziekolwiek :)

Opublikowano
Jak będzie po 14 w okolicach Karolinki to podskoczę, a jak będzie po 17 to już gdziekolwiek :)

Dobra wiec moze tak 15:30-16 cos w tym przedziale pod KAROLINKA. Na przeciwko Sony Center.

Opublikowano

Zrobcie w sobote:P

Opublikowano
Zrobcie w sobote:P

Kurcze mi juz nie bardzo,ale raz za razem jak bedzie cos organizowane to taki termin sie znajdzie by kazdemy przypasowal :tonguemad:

Opublikowano

W sobotę jak coś to chyba o 21 na północnej jest pitstop opole więc można by podjechać :)

Opublikowano
W sobotę jak coś to chyba o 21 na północnej jest pitstop opole więc można by podjechać :)

Przyjezdzasz??

Opublikowano

Sorki że dziś nie dotarłem, auto nie odpaliło, klema pękła :o

W piątek wieczorem się określę :) ale raczej tak

---------- Post dopisany 22-09-2013 at 02:55 ---------- Poprzedni post napisany 19-09-2013 at 17:32 ----------

Ktoś był na Pitstopie ?? byłem trochę później dlatego pytam

Opublikowano

No ja byłem z Łukaszem i Sebą na Karolince w czwartek i czekaliśmy na ciebie;) jak będzie następny spot to mam nadzieje ze zawitasz ,jestem ciekaw jak idzie 2.7:P

Opublikowano
No ja byłem z Łukaszem i Sebą na Karolince w czwartek i czekaliśmy na ciebie;) jak będzie następny spot to mam nadzieje ze zawitasz ,jestem ciekaw jak idzie 2.7:P

nie odpuszczasz :grin: i to lubie.

---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:44 ----------

Sorki że dziś nie dotarłem, auto nie odpaliło, klema pękła :o

W piątek wieczorem się określę :) ale raczej tak

---------- Post dopisany 22-09-2013 at 02:55 ---------- Poprzedni post napisany 19-09-2013 at 17:32 ----------

Ktoś był na Pitstopie ?? byłem trochę później dlatego pytam

ziomal ja slyszalem ze ty masz rakiete nie auto :bag:

Szacun :wink:

Opublikowano
No ja byłem z Łukaszem i Sebą na Karolince w czwartek i czekaliśmy na ciebie;) jak będzie następny spot to mam nadzieje ze zawitasz ,jestem ciekaw jak idzie 2.7:P

O ile to ten Seba o którym myślę to jechał moją s4 b5, teraz mam silnik ten sam, prawie :D

To już wiecie jak idzie :D

Jak bym następnym razem nie dojechał to na przeciw McDonalda Auto szyby , do 16:00 przeważnie jestem.

Co do rakiety bez przesady, to tylko "rodzinne dynamiczne toczydło "

Opublikowano

Spoko loko wbojamy na szyby :)

Opublikowano
No ja byłem z Łukaszem i Sebą na Karolince w czwartek i czekaliśmy na ciebie;) jak będzie następny spot to mam nadzieje ze zawitasz ,jestem ciekaw jak idzie 2.7:P

O ile to ten Seba o którym myślę to jechał moją s4 b5, teraz mam silnik ten sam, prawie :D

To już wiecie jak idzie :D

Jak bym następnym razem nie dojechał to na przeciw McDonalda Auto szyby , do 16:00 przeważnie jestem.

Co do rakiety bez przesady, to tylko "rodzinne dynamiczne toczydło "

Tak to ten sam Seba :) pamiętaj przejazd obwodnicą, auto jeździło jak burza :)

Opublikowano

Jedzie jak burza ??? :decayed:

Opublikowano

poprzednia wersja nie była tak zmodzona więc troszkę lepiej obecnie :D

Opublikowano
poprzednia wersja nie była tak zmodzona więc troszkę lepiej obecnie :D

no przeciez mowie RAKIETA !!!! :decayed:

Opublikowano

e tam skromny avant :D który czasem zawstydza nie skromne wozidła :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.