Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Spot Opole I okolice


paulooo

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, to ja tez wstępnie sie melduję. Ale chyba 17 bardziej by mi pasowała ( nie pamietam czy teraz F1 jedzie na Węgrzech...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez jak będę to okolo 17

---------- Post dopisany 14-07-2013 at 11:05 ---------- Poprzedni post napisany 13-07-2013 at 19:45 ----------

w takim razie będę przed 17 na karolince obok toru kartingowego - znajdziemy się :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szału nie było, ale ci co byli to świetne chłopaki. Warto było poznać. Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seba i rs bardzo równi goście, warto zajechac na spota i konieczne trzeba zapewnić cigłość, a z czasem pojawi sie wiecej ludzi z A4-klub.pl .... było tez kilkanascie osob z vag ale widac, ze to dosc zgrana ekipa i robiaca wrazenie mało dostepnej.... na szczescie z seba i rs bardzo szybko dało sie złapac klimat A-czwórkowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... było tez kilkanascie osob z vag ale widac, ze to dosc zgrana ekipa i robiaca wrazenie mało dostepnej....

to tylko wrażenie ,znam osobiście i naprawdę spoko chłopaki ,

tak czy inaczej dzięki za przybycie i jeśli jeszcze coś się będzie działo to dam znać ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furmanka na chodzie, kiedy spontan?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie sie wybieramy z moja do Oświęcimia , będziemy tak gdzieś koło 19-20 z powrotem..., mógłbym teoretycznie z drogi zajechac...

---------- Post dopisany at 12:09 ---------- Poprzedni post napisany at 12:08 ----------

Kurde , myślałem ze wczoraj napisałeś...- oczywiście jutro wyglada to dobrze :)

---------- Post dopisany 18-07-2013 at 13:53 ---------- Poprzedni post napisany 17-07-2013 at 12:09 ----------

To jak? Spotykamy sie?

---------- Post dopisany at 16:45 ---------- Poprzedni post napisany at 13:53 ----------

Jestem w Opolu, ale nikt sie nie melduje więc zmykam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Chłopaki!

na Vagu Opolskim jest jakieś info kiedy w Polskiej Nowej na lotnisku będzie? oby nie 10.08 bo na wesele musze iść :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...