Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Spot Opole I okolice


paulooo

Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś się nie spodziewałem tłumów;-P

Wiem ze nieraz sam oczekuje niewiem czego :wink: a w praktyce samemu mi ciezko sie nieraz wybrac na spota bo albo.....albo.....i tak to wyglada.

Ale wydaje mi sie ze spoty organizowane z jakims wyprzedzeniem maja sens i powinny byc czeste..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja sie przynajmniej tydzien wczesniej dopytywalem, i nic z tego nie wyszlo przez caly tydzien, a teraz to juz jestem w Niemczech z powrotem... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I widzisz jak to jest...nie zawsze siedze na necie,tu mi wyskoczyl wyjazd i caliem wypadlo mi zglowy ze ktos zapodal temat spota,potem sie okazuje ze ja chetnie ale spot w Opolu i znowu mam poginac do opola na chwile to sie mi nie oplaca itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dla mnie droga nie miala znaczenia, ale spot powinnien byc jednak w takim miejscu zeby jak najwiecej ludzi moglo dojechac. Ja nastepnym razem to na swieta dopiero bede, ale chyba juz bialym Audi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dla mnie droga nie miala znaczenia, ale spot powinnien byc jednak w takim miejscu zeby jak najwiecej ludzi moglo dojechac. Ja nastepnym razem to na swieta dopiero bede, ale chyba juz bialym Audi ;)

bialym -znaczy sie ??:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto chetny na spota dzis lub jutro w okolicach Krapkowic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :wink4:

Tutaj małe info dla tych , którzy zasypywali mnie prywatnymi wiadomościami odnośnie ręcznika :

http://a4-klub.pl/czapka-daszkiem-recznik-111/recznik-plazowy-1-tura-kolor-czarny-73292/index11.html#post3062772

Pozdrawiam,

Musti A4 Klub Polska :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę kiedyś podjechać:wink:

Wgl był bym wdzięczny za głos chłopaki:wink:

http://a4-klub.pl/kalendarz-audi-a4-klub-polska-120/marzec-najladniejsze-zdjecie-a4-forum-270607/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś z OP ? gdzie te części sprzedajesz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

planuje ale popołudniu wpaść do Ciebie na bajere :)

---------- Post dopisany at 11:58 ---------- Poprzedni post napisany at 11:58 ----------

bede miał też coś dla Ciebie :)

Lubie prezenty.

Chlopie jestem 3 dzien na nogach spie po 5,5 h masakra odpowietzram uklad hamulcowy w oplu i wbijam audi do garazu niech ocieknie i ogien :facepalm:

Lubie prezenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...